Чому в спальні потрібна картина з піонами

Картини — це не просто прикраси і деталі домашнього інтер'єру. Вони задають настрій і навіть можуть вплинути на долю. Наприклад, водоспад заспокоює і очищає від негативної енергії, його зображення потрібно повісити у вітальні. А в спальні просто необхідна картина з піонами! Саме ця квітка має дуже глибокий сенс і творить чудеса.

Магічні можливості півоній

Почнемо з того, що півонія — дуже гарна квітка. Ні, не так: він просто шикарний, звабливий! Він так притягує увагу, що навіть при швидкоплинному погляді на зображення починаєш відчувати його чарівний аромат.

Позитивні емоції і споглядання краси — це вже добре. Але фахівці по феншуй можуть розповісти набагато більше.

Що дарує квітку

Півонія щедро ділиться зі своїм володарем, обіцяючи йому все найкраще:

 • процвітання;
 • взаєморозуміння;
 • любов;
 • багатство;
 • здобуття другої половинки.

Довідка! У Китаї з давніх часів ця квітка вважають символом багатства та щастя. Його часто згадували в поезії і піснях середніх віків, зображували на фарфорі та інших предметах побуту.

Картина з піонами для спальні

Так як квітка в основному діє на особисте життя, його зображення прийнято розміщувати саме у спальні. Фахівці з фен-шуй стверджують, що виносити напоказ особисте щастя не варто.

Картина в прохідній кімнаті або галасливій вітальні може залучити неприємності, розлад. А в кухні вона зовсім не потрібна. Тому рекомендується сховати своє щастя, оберігати від чужих очей, насолоджуватися удвох.

Важливо! Існує виключення з правил! Якщо жінка самотня, то зображення можна повісити у вітальні або в коридорі, вона притягне в оселю наречених. Після появи другої половинки необхідно перенести картину в спальню.

Кому необхідна картина з піонами

 • Це відмінний подарунок молодятам.
 • Він необхідний сімейним парам, які часто сваряться, мають проблеми в інтимному житті, знаходяться на межі розлучення.
 • Також зображення допоможе одиноким дамам шлюбного віку. Воно посилить привабливість, налаштує на романтичний лад і обов'язково притягне другу половинку.
 • Вважається, що квітка і допомагає самотнім жінкам зрілого віку. Картина рятує від нудьги, наповнює життя позитивними емоціями, призводить нових людей.

Важливо! Зображення так само сприятливо діє на чоловіків. Воно допомагає налагодити особисте життя, внести в неї нові фарби і відчуття.

Якою повинна бути картина

Так як картина з піонами придбавається не з метою облагородити інтер'єр, а має більш глибокий зміст, підходимо до її вибору з усією обережністю. Не варто хапати перше зображення, яке зустрінеться на найближчому ринку. Вибираємо ретельно, дотримуючи всі правила.

Що важливо для картини

 • Чітке зображення. Квіти повинні розташовуватися на передньому плані, жодних розмитих ефектів, бляклих фарб.
 • Непарна кількість. Потрібно порахувати і бутони.

Важливо! Можна повісити зображення однієї квітки. Жінка стане для свого чоловіка єдиною. Він не буде дивитися по сторонах.

Колір

Що стосується кольору, то всі варіанти несуть позитивну енергетику.

 • Рожеві квіти підходять молодій парі, дарують ніжність, спокій, взаєморозуміння.
 • Червоні півонії — символ пристрасті і сексуальності.
 • Білий колір подарує вірність, стабільні відносини, захистить пару від пристріту і поганих думок.

Куди повісити картину з півоніями

Спальня — найкраще місце для півоній. Тільки не треба вішати зображення на першу порожню стінку. Від його розташування безпосередньо залежить вплив на долю. Що з цього приводу кажуть фахівці?

Розташування по феншуй

 • Над сімейним ложем. Посилить сексуальний потяг і поліпшить інтимне життя.
 • У північній частині спальні зображення мають пари, які хочуть поліпшити добробут.
 • На південно-заході кімнати. Таке розташування підходить самотнім чоловікам, картина допоможе розбудити енергію Інь.

Важливо! Якщо в даний момент у пари погані стосунки, чоловіки посварилися, то можна поставити картинку на приліжкову тумбочку з боку чоловічого спального місця.

Якщо ж чоловік пішов від супутниці або не ночував вдома, то зображення квітки замикають в білизняному шафі.

Півонія — розкішна квітка. Картина неодмінно принесе велику удачу, любов, сімейне щастя і поліпшить добробут. Тільки підходите до вибору і розташування з урахуванням всіх правил.