Чому в спальні необхідний лимон

Про користь цитрусових рослин чули багато. Найбільш відомий і широко застосовуваний з цитрусових − лимон. Гість з Китаю − справжнє джерело вітаміну С, джерело ефірних масел і мінералів.Його корисні властивості використовують при лікуванні захворювань, для поліпшення мікроклімату в приміщеннях, нейтралізації неприємних запахів. Яку користь принесе лимон, поміщений в спальню, читайте далі.

Зміна атмосфери в спальні

Відомо, що вдихувані речовини швидше проникають у кров людини, що потрапили в організм з їжею і водою. Ефірне масло, яке виділяється деревцем або розрізаним плодом лимона, якщо помістити його в спальні, робить благотворний вплив.

Очищення повітря

Лимон − прекрасний освіжувач повітря! Не дарма його аромат завжди асоціюється з чистотою і свіжістю. Бактерицидні властивості гостя з сонячних країв допоможуть створити відчуття свіжості в квартирі.

Важливо! Запах цитрусового плоду знищує більшість шкідливих організмів у навколишньому повітрі.

Він з легкістю справляється з самими стійкими і неприємними запахами не тільки в спальні. На кухні ліквідує сліди присутності риби, а після ремонту усуне ознаки випаровування фарби.

Позбавлення від комах

На відміну від нас, багатьох комах аромат цитрусових рослин не подобається. Вони прагнуть покинути місце з таким запахом. Використовуючи цю властивість, можна обійтися без репелентів.

Рада! Посилити ефект допоможуть нирки гвоздики, якщо їх увіткнути в скибочку лимона.

Благотворний вплив на людину

Сон в такій спальні позитивно позначається на здоров'я людини:

  • знімає розумову напругу, накопичене за день;
  • заспокійливо діє на нервову систему;
  • підвищує концентрацію уваги, що дозволяє допускати менше помилок;
  • покращує пам'ять;
  • бореться з ознаками депресії, допомагаючи уникнути прийому ліків-антидепресантів;
  • полегшує стан при гіпертонії, нормалізує кров'яний тиск;
  • піднімає настрій і рівень активності вранці, тому що запах стимулює вироблення серотоніну в організмі.

Як застосовувати лимон в спальні

Використовувати можна як плоди, так і цитрусове деревце.

Часточки

Нарізати плід на чотири рівні частини, посипати поверхню зрізу кристаликами солі.

Для оздоровчих цілей рекомендується застосовувати три розрізаних плода одночасно і розмістити їх ближче до узголів'я ліжка.

При астмі та застуді лимон в спальні принесе ефект інгаляції, якщо поставити нарізані скибочки в декількох місцях приміщення. Вдихаючи корисний аромат до ранку ви прокинетеся з легким диханням і відчуттям бадьорості. А закладеність носа забудеться, як неприємний сон.

Дерево

Можна поселити в спальні цитрусове дерево. Воно безперервно буде виділяти в навколишній повітря корисні речовини.

Рада. Рослина не повинно бути великим, якщо приміщення невелике.

Магічні можливості

А якщо світ для вас − переплетення потоків енергії, то лимон очистить вас від поганої енергетики і приверне хорошу.

Свіжий плід розрізають і всередину насипають сіль. Потім закривають так, щоб сіль була всередині плоду. У такому вигляді його поміщають в той кут спальні, який найближче до дверей. Негатив поглинеться лимоном, з якого б боку він не прийшов.

Після трьох днів такого простого ритуалу ефект неодмінно відчується. Успіх у справах і стосунках не змусить себе довго чекати.

Використовувати лимон чи ні − вирішувати вам. Але факт залишається фактом: більше трьох тисяч років людина знайомий з цим цитрусом і застосовує його не тільки для їжі, але і для лікування та ритуальних обрядів. У хід йдуть плоди, цедра, листя. А про лимонад з дитинства знає кожен. Якщо рослина допомагає вирішити масу проблем, то, можливо, і у вашій спальні воно буде корисно?