Чому не можна ставити ліжко до стіни

«Куди поставити ліжко?» — це питання цікавить дуже багато сімей, особливо тоді, коли люди будували будинок самостійно. Як правило, при виборі місця люди оцінюють лише комфорт і затишок, однак варто подбати і про духовну складову інтер'єру.

Чому не можна ставити ліжко до стіни

До установці ліжка до стіни духовні люди ставляться досить негативно. Відомий екстрасенс Мерилін Керрі, в одному зі своїх інтерв'ю заявила, що вона налаштована проти встановлення спального місця у стіни. Аргументувала свою думку вона тим, що місце, де люди сплять, володіє унікальною аурою, так як у сні вони залишають своє тіло і подорожують.

У тому випадку, якщо тіло людини знаходиться біля стіни, за словами екстрасенса, це може негативно позначитися на загальному самопочутті, і навіть на здоров'я. Більш того, це може вплинути і на особисте життя.

Фен-шуй

Японці, які є основними експертами в плані домашнього затишку, також виділяють кілька дуже важливих особливостей. Згідно з Фен-шую, найгірший варіант розміщення – це біля стіни, навпроти вхідних дверей. Називається цей спосіб «Позиція небіжчика», так як він може викликати серйозні хвороби.

Так само забороняється спати біля стіни, якщо вхідні двері закриває огляду спального місця, при своєму відкритті. На думку японців, при такому розташуванні під час сну, у людини слабшають інтуїція та аналітичні здібності.

Інші прикмети

Не люблять спати біля стіни і володарі цегляних і кам'яних будинків. У давнину вважалося, що такий сон може закликати душі померлих людей, які знаходяться за межами дому.

У сучасному ж світі, люди відмовляються від такого розташування лише тому, що від стіни дуже холодно. Тим більше, якщо це приватний будинок, який має слабке опалення.

Як можна ставити ліжко

Найбільш ідеальний варіант розміщення спального місця – це навпроти вхідних дверей, але з невеликим ухилом від неї. На думку фахівців, такий спосіб забезпечує очищення тіла від шкідливої енергії, а також наповнює голову світлими і позитивними думками.

Так само можна встановити ліжко уздовж вхідних дверей, але лише в тому разі, щоб було видно людину, яка буде заходити в спальню. Це рішення психологічно розслабляє голову, а так само дозволяє мати більш спокійний і міцний сон.

Східний напрямок Фен-шуй стверджує, що не можна встановлювати поблизу місця відпочинку громіздкі речі. Зробити це можна лише з однієї сторони, за умови, що інша буде повністю чистою і вільною від інших предметів інтер'єру.