Ящик з інструментами в якості подарунка на 23 лютого

Чоловічі свята часто змушують сильно задуматися про те, що потрібно сильної частини населення. Їм часто доводиться страждати за тривіальності подарунка: шкарпетки, піна для гоління – або ж через його спільності, враховуючи, як любить жіноче населення зробити подарунок у дім: наприклад, каструлі, рушники і т. п. Безумовно, корисний подарунок, але чи зробить він приємне? Такий вибір хороший, якщо, наприклад, чоловік любить готування і давно мріяв про такий каструлі. В іншому ж разі втрачається сама суть подарунка.

Ящик з інструментами — хороший подарунок?

Часто при виборі подарунка для чоловіка погляд падає на ящик інструментів. Він має ряд наступних переваг:

  • Користь для будинку. Цей варіант особливо хороший для любительок подарувати те, що стане в нагоді в побуті. Однак ящик з інструментами хоча б має чітку чоловічу спрямованість, і порадує людини явно більше, ніж ті ж рушники або красиві тарілки на стіл.
  • Подстраиваемость під інтереси. Ящик з інструментами – досить гнучкий подарунок в плані його змісту. Необов'язково купувати набір зі стандартними аксесуарами для дому, можна підлаштуватися під інтереси чоловіка, якій призначається подарунок. Наприклад, в Інтернет-магазинах вже можна знайти набори для столярів, автомеханіків та інших спрямувань.
  • Мотивація. Якщо чоловік відмахується від ремонту по дому тільки через відсутність інструментів для цього, то такий подарунок може послужити прекрасним приводом до початку робіт.

Важливо: в цьому ключі варто розуміти, не образливо буде виглядати ваш подарунок для чоловіка. Мотивація – гарна справа, але 23 лютого все-таки його свято, і не варто псувати настрій такими дрібницями.

  • Придатність для дитини. Зрозуміло, не кожен ящик з інструментами підійде для хлопчика. Проте на теренах Інтернет-магазинів вже можна зустріти дитячі варіанти такого подарунка.
  • Оптимізація простору. Як дивно б звучало, можна подарувати ящик під інструменти, якщо таких дому вже багато. Це дозволити краще організувати робочий простір чоловіки, а також позбавить від втрат заповітних болтів і гайок.

Важливо: при виборі подарунка не забувайте про користь чоловіка. Якщо він ніколи не працював інструментами, краще викликати майстра додому або йому просто ніколи цим займатися, то тоді слід відмовитися від такого варіанту, щоб він даремно не стояв у далекому кутку без справи.

Що знаходиться всередині?

Вміст ящиків з інструментами відрізняється своєю різноманітністю. Склад, а також якість вхідних у нього одиниць безпосередньо залежить як від марки виробника, так і від вартості. Не завжди найдорожчий варіант – найкращий. В такому наборі можуть лежати інструменти і деталі, що чоловік жодного разу в свої життя не використовують через незнання призначення або просто відсутність місця, де їх можна застосувати. Тому вибираючи ящик інструментів, потрібно або попередньо порадитися з самим чоловіком (якщо є така можливість), або придбати набір з базовими інструментами, щоб не промахнутися.

Як правило, в базову комплектацію такого ящика входять:

  • рулетка;
  • ножиці по металу;
  • плоскогубці;
  • кілька викруток.

Далі можна докупити самостійно, або знайти більш різноманітну комплектацію, але намагайтеся не гнатися за наворотами. Найчастіше, простий інструмент більш надійний і зрозумілий в експлуатації.

Довідка: необов'язково купувати саме набором. Можна підібрати хороший настінний органайзер або ящик, а окремо вже докупити необхідні інструменти.

Варто звернути увагу і на зовнішній вигляд самого ящика. Він може бути як стаціонарним, так і переносним. Матеріал також варіюється від пластика до металу. При наявності в будинку маленьких дітей рекомендується купувати ящик з інструментами з замками.