Піратський скриня своїми руками

У вас є ідея зробити піратський скриня власними руками? Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо у вашому будинку є діти, неодмінно варто спорудити для них такий скриня для скарбу, вони будуть за це безмежно вдячні. Цю атрибутику можна використовувати для щоденних ігор, а можна виготовити під Новий рік або напередодні дня народження дитини і влаштувати захоплюючу гру квест, а головним елементом, звичайно ж, стане піратський атрибут. Ця робота досить об'ємна і вимагає деякого часу і творчого потенціалу, але, якщо думаєте, що скриня виготовляється для однієї гри, ви помиляєтеся. Його можна використати. У ньому можна зберігати прикраси, погодьтеся, що вийти досить колоритно. У дитячій кімнаті в ньому можуть зберігатися іграшки, напевне, це дуже сподобається дитині, а, можливо, навіть буде стимулювати швидше і частіше прибирати іграшки на своє місце. Цікаве рішення — наповнити скриня різними солодощами, в тому числі і шоколадними монетами.

З чого можна зробити скарбницю

Раніше скрині виготовлялися з важких матеріалів, вони були масивними і важкими, сьогодні скриню можна зробити легким і красивим, а необхідні матеріали, швидше за все, є у вашому домі. Перелічимо, які матеріали вам потрібні будуть для робіт по виготовленню скрині своїми руками:

 • Основою стане картонна коробка. Від форми і розмірів виробу буде залежати розмір необхідної коробки, напевно у вас вдома залишилася упаковка від техніки або взуття.
 • Підготуйте звичайний канцелярський картон і декоративний, краще, якщо він буде металевого відтінку, просто кольоровий і ребристий. Цей матеріал потрібно для виготовлення декоративних елементів, а саме: петлі, замки та інші.

ДОВІДКА. Якщо у вас не знайшлося підходящої коробки, використовуйте звичайний картон, нанісши на нього викрійку і вирізавши її.

 • Кольоровий та білий папір. Її будете використовувати для обклеювання внутрішнього простору скриньки. Можна використовувати залишки шпалер світлого кольору.
 • Фарби, фломастери та олівці — вони будуть необхідні для прикраси.
 • Для декору підготуйте різні стрічки, тасьми або тканину.
 • Якщо хочете, щоб ваше виріб вийшло більш реалістичним, варто запастися меблевою фурнітурою, а саме: ручками, замками, петельками і іншого.
 • Для роботи потрібні звичайні канцелярські приналежності, серед яких: ножиці, канцелярський ніж, клей, скотч для паперу, пензлики і дріт.

ДОВІДКА. Якщо у вас немає бажання возитися з виготовленням самого заснування, але є бажання зробити скриньку для дитини, подивіться в відповідних магазинах скриньку-заготовку потрібної форми. Вам залишиться задекорувати її, використовуючи монетки, черепашки і фарби. В такому випадку ви зможете швидко виготовити досить міцний скриня.

Інструкція по виготовленню

Перш ніж приступити до виготовлення, необхідно визначитися, яку ви зробите кришку скрині. Вона може бути просто рівною — це більш простий і швидкий варіант, або ж ви можете зробити її закругленої форми. Як ми звикли бачити у цих скринь.

Для створення такої кришки вам необхідно умовно розділити коробку на три третини, намалюйте закруглений торець скрині на ділянці верхньої третини ділянки. Для розмітки рекомендовано використовувати шаблон, в такому випадку у вас вийде акуратна і рівна деталь.

Далі, необхідно буде вирізати круглі торці, а також частина стінок. З тонкого картону виріжте прямокутник і приклейте його зверху. Ось, власне, ви і зібрали кришку скрині. Для міцності шви конструкції можна обклеїти з обох боків за допомогою скотча, також можна проклеїти їх папером.

Основа виконується просто прямокутної. Залишилося прогрунтувати виріб. Це можна виконати клеєм ПВА. Далі, пофарбуйте скринька у бажаний колір чи обклеювання при використанні кольорового паперу.

Декоруємо виріб

Цей етап вважається найбільш цікавим. Якщо хочете, можете заручитися підтримкою дитини, ви неодмінно весело проведете час разом. Дайте волю своїй фантазії. Адже ви самі визначаєте, як буде виглядати ваш скриня.

Розглянемо варіант декору, який ви також можете застосувати:

 1. Колір виробу може бути будь-який, але для реалістичності краще, якщо це буде щось близько кольору металу або дерева. Всередині обклейте простір чорною або синьою папером.
 2. Для оформлення можна використовувати роздруковані зображення, можна скористатися технікою декупаж для їх нанесення на поверхню. Дуже колоритно будуть виглядати уривки старих карт. Для досягнення ефекту старовини, картинку по краях необхідно обірвати, краще це робити, коли папір буде мокрою і состарьте її, замочивши в каву.
 3. Прикрасити скриньку можна акриловими фарбами, намалюйте піратські атрибути.
 4. Для додання структури можна обклеїти ваш піратський скриня шматками картону.

Ось, власне, і весь процес виготовлення скрині, залишилося придумати квест і заховати скарби.