Новорічна скриня своїми руками

З настанням зими у багатьох з'являється новорічний настрій. Всюди вже прикрашені вулиці, вітрини, магазини. Зарядившись таким настроєм, хочеться привнести і в своє житло відчуття свята. Крім ошатною ялинки, хочеться додати в свій будинок ще якийсь незвичайний святковий декор. Наприклад, можна зробити новорічний скриня Діда Мороза.

Як зробити новорічний скриня самостійно

Заготовку для скрині слід вирізати з листа картону, а потім склеїти по краях. Або ж взяти вже готову коробочку відповідного розміру. Щоб надати коробці форму скрині, необхідно підкоригувати її кришку.

 1. Для цього необхідно вирізати з картону боковини у формі півкола (обов'язково потрібно вирізати по краях відступи для склеювання).
 2. Потім потрібно приклеїти напівкола на кришку з обох сторін.
 3. Взяти аркуш картону і вже зверху приклеїти на кришку і боковини. Таким чином, повинен вийти полуцилиндр. Для створення бажаної форми зручно використовувати малярний скотч.
 4. Після того, як скринька буде готовий, його треба задекорувати. Для цього можна використовувати декупаж, тканина, самоклеящуюся папір чи фарби.

Оригінальні ідеї новорічного скрині

Для чого взагалі потрібен такий скриньку? Це може бути просто новорічний предмет декору, подарунок-сюрприз, або просто оригінальна упаковка для подарунка. Композицію можна також поставити на святковий стіл.

Увага! Варіантів для декорування маса: головне включити свою фантазію і творити. Такий симпатичний аксесуар обов'язково приверне до себе увагу і домочадців і гостей.

Новорічна скриня своїми руками: крок за кроком

Що потрібно:

 1. Декорована коробочка або вже готовий скриньку;
 2. гілки ялини штучні або натуральні;
 3. флористична губка;
 4. шишки;
 5. клейовий пістолет;
 6. прикраси для декору: кулі, стрічки;
 7. структурна паста та інструменти для її нанесення.

Зробити скриньку ні в кого не складе труднощів, тому можна залучити до цього заняття дітей. Їм це буде дуже цікаво.

 1. У першу чергу потрібно обробити шишки. Всередині лусочок можуть перебувати паразити, крім того, слід знежирити поверхню. Для цього їх слід промити в воді, використовую будь-який миючий засіб. Потім потрібно як слід висушити шишки.
 2. На шишки наноситься структурна паста, це додасть їм натуральний засніжений вигляд. Наносити пасту потрібно по краях лусочок, не пропихивая всередину. Якщо немає в наявності покупної суміші, можна використовувати фарбовану манну крупу.
 3. Покласти на дно скрині флористичну губку, при необхідності її підрізати. Якщо будуть використовуватися гілки живої ялинки, але губку слід намочити, а на дно скрині покласти плівку або целофановий пакет.
 4. По одній гілці встромляти в губку, рівномірно розподіляючи по всій площі. В ідеалі губки видно бути не повинно.
 5. Приклеїти на гілки ялини засніжені шишки, намистинки, ягідки або щось подібне.
 6. На нижню частину скрині зав'язати декоративну стрічку.
 7. Також для декорування можна використовувати світлодіодні свічки, вставивши їх всередину скрині. Справжні свічки у такій конструкції використовувати небезпечно, особливо якщо скриня зроблений з картону.

Якщо передбачається подарувати такий скриньку, то можна всередину розкласти цукерки або якийсь більш вагомий сюрприз. Тільки про це обов'язково потрібно попередити людину, якій цей подарунок призначається.