Торшер «Квітка» своїми руками

Затишок в будинку багато в чому залежить від невеликих аксесуарів, встановлених в тій чи іншій частині кімнати. Вони часто несуть не тільки естетичність, але й емоційне навантаження. Крім цього, існують аксесуари, які до всього іншого мають і практичну цінність. Прикладом такого аксесуара може бути торшер.

Що таке підлоговий торшер «Квітка» своїми руками і навіщо він потрібен? Це освітлювальний прилад, встановлений на спеціальній підставці. Як правило, він встановлюється на підлозі біля ліжка або журнального столика. В нього вставляють лампу і він створює приємний м'який, але не яскраве світло.

Уажно пам'ятати! Що існують лампи розжарювання, поверхня яких може нагріватися до температури більше ста градусів. Тому кожен такий світильник має обмеження по потужності ламп, які можна в нього вставляти.

Підготовка матеріалів та інструментів для створення підлогового торшера «Квітка»

Як зробити торшер «Квітка» своїми руками? Не завжди промислові світильники підходять по дизайну приміщення, в якому вони встановлюються. Також вони коштують досить багато. Тому, щоб вирішити ці проблеми, деякі люд виготовляють такі освітлювальні прилади самостійно. Крім усього іншого, з'являється ще і творча складова процесу.

З яких матеріалів можна виготовити гігантський торшер «Квітка» своїми руками? Якщо говорити про світильнику у вигляді квітки, то сам квітка можна зробити з ізолону. Це ізоляційний матеріал невеликої товщини. Буває як білого, так і інших кольорів.

Добре фарбується. Освітлювальну фурнітуру краще всього придбати стандартну в магазині електротехніки.

Для підключення електричної фурнітури необхідний стандартний електромонтажний набір інструментів. А для виготовлення безпосередньо квітки потрібні гострі ножиці, ніж по гіпсокартону і клей для скріплення пелюсток.

Складання гігантського торшера «Квітка»

Збірка освітлювального приладу здійснюється частинами. Спочатку з ізолону вирізається прикраса. Розмір його буде залежати від фантазії людини і дизайну приміщення. Також окремо збирають підставку і ніжку лампи. Після чого всі ці вузли об'єднуються в єдине ціле.

Приєднання патрона і шнура з вимикачем

Особливо важливо бути уважним з електромонтажними сполуками. Патрон, шнур і вилка повинні бути справними. Крім цього, ніде не повинно бути оголених проводів. Також, зазвичай на лампі встановлюється вимикач.

Таким чином досить просто можна створити власний шедевр у вигляді торшера для вітальні або спальної кімнати.