Як зробити «Квітка» торшер з ізолону

Досить один раз побачити ростової квітка-торшер світяться в напівтемряві, щоб втратити спокій від бажання бачити цю красу у себе вдома. Тим, хто має досвід виготовлення декоративних квітів звичайного розміру, така робота буде особливо до душі.

Підготовка матеріалів та інструментів для створення торшера «Квітка» з ізолону

Як зробити торшер з ізолону своїми руками? Ізолон — дуже цікавий матеріал для цветоделов. Він продається різної товщини від 0,2 см до 1 см. Для ростових виробів добре підійде товщина 2 мм

Друга важлива властивість — це кольори продаваного матеріалу. Справа в тому, що ізолон звичайними фарбами для тканини не фарбується, тільки гумовою або акриловою фарбою. Якщо вам пощастить, в магазині можна знайти багату палітру відтінків цього матеріалу.

Ізолон не горить, тільки плавиться, у тому числі від гарячого повітря. Формувати красиві вигини пелюсток можна буде за допомогою звичайного фена. Важливо тільки, щоб у нього було хоча б два режими – холодне і гаряче повітря.

Формувати пелюстки можна і над електроплиткою. Гаряче повітря, який піднімається вгору, навіть легше контролювати, особливо на пелюстках меншого діаметру. Отже, для роботи нам знадобляться:

  • Ізолон білий або кольоровий, завтовшки 2 мм;
  • Фен або маленька настільна електроплита;
  • Фарба силіконова чи гумова, при бажанні можна обійтися і без неї;
  • Металопластикова труба – це майбутній стебло квітки;
  • Патрон, провід, вилка і лампочка;
  • Важке підстава-кашпо для квітки, можна зробити самостійно, залив бетоном трубку більшого діаметру, ніж підготовлена металопластикова труба-стебло;
  • Клейовий пістолет і силіконові палички;
  • Ножиці, ніж, викрутка.

Важливо! Чим більше квітка, тим стійкіше має бути підстава.

І головне – це підготувати вільний кут в кімнаті, який з успіхом прикрасить ростової красень. Дуже красиво торшер буде виглядати на тлі зашторених портьєри.

Складання викрійки пелюсток, стебла і листочків

Як зробити квітку торшер з ізолону? Підглянути ідею можна в інтернеті або у природи. Досвідчені цветоделы, щоб освоїти новий вид квітки, розбирають живий екземпляр. Природа — найкращий зразок для наслідування.

Для троянди, наприклад, потрібно підготувати пелюстки різного розміру. Найбільші для торшера можуть становити 45х45 см, 30х30 см або 12х12 див. Пелюстки, розташовані всередині квітки, будуть менше зовнішніх великих. Всього розмірів може бути 2-5, залежить від розміру і бажаного вигляду.

Довідка! Найвдаліший ізолон для початківця цветодела: завтовшки 2 мм Такої пелюстка не розплавиться від гарячого повітря і добре буде тримати форму у великому квітці.

Підготовлені листочки стебла, за розміром, повинні бути як один із внутрішніх пелюсток.

Збірка вироби і під'єднання провід з вилкою, і патрона

Формувати пелюстки потрібно з самих маленьких. Потримавши над гарячою плитою, отримуємо форму, схожу на природну. Патрон, з'єднаний з проводом, маємо всередині пластикової коробочки.

Така основа з коробочкою додасть об'єм конструкції без зайвого навантаження. Зверху на заготівлю нагрітим силіконом приклеюємо пелюстки: спочатку вони будуть меншого розміру, далі більшого і в кінці найбільші. Листя для стебла додадуть природність.

Їх формування проводиться аналогічно пелюсткам квітки. Стебло з металопластикової труби, для додання природності, можна злегка зігнути. Всі з'єднання склеюються за допомогою силіконового клею. Квітка з'єднується зі стеблом, всередину якого пропускається провід електропроводки. Лампочку краще брати економну, яка менше гріється під час роботи.

Світло від такого торшера м'яке розсіяне. Він стане улюбленим нічником. Його приглушений світло відтіняє красу квітки. Ростової квітка-торшер навіть без фарбування пелюсток дуже красивий.