Яку вибрати кавоварку для офісу

Кавоварка для офісу давно не є розкішшю. Це, скоріше, необхідність. Більшість людей не уявляють свого ранку без цього напою. На сьогоднішній день різновидів кави стає все більше, а рецептура кава стає все більш незвичайною.

Не дивно, що із зростанням потреби в каві, зростає потреба й у кавоварках, які здатні значно полегшити процес приготування напою, а також додати йому різний смак. Варто зазначити, що хороша кава-машина в офісі — це ще і показник престижу. Але до вибору кавоварки слід підійти відповідально.

Яку вибрати кавоварку для офісу?

У магазині побутової техніки можна зустріти величезну кількість кавоварок різної вартість і з різними функціями. Але слід виділити основні види кавоварки:

Краплинні

Цей варіант є найбільш поширеним, а також самим бюджетним. Машини прості в експлуатації, не вимагають особливого щоденного догляду. Варто зазначити, що такі машин працюють тільки з меленою кавою. Дані кавоварки невибагливі і досить продуктивні. За 10 хвилин робіт краплинна машина здатна зварити близько 12 чашок кави. Така працездатність є певним плюсом в офісі.

Принцип роботи краплинної кавоварки: в резервуар заливається вода і нагрівається. Вода відправляється у фільтр разом з меленою кавою. Після чого надходить в кавник.

У разі коли в резервуарі закінчується вода, машина переходить в режим підігріву. Отже, турбуватися про те, що кава може підгоріти або охолонути точно не варто. Якість напою не буде ідеальним. Але зварити хороший американо цілком можливо.

Основні переваги цієї кавоварки:

 1. Простота використання.
 2. Низька вартість.
 3. Висока працездатність.
 4. Простий догляд.
 5. Широкий асортимент з абсолютно різною потужністю.

Гейзерні кавоварки

Цей варіант кавоварки вважається найбільш надійним і «традиційним». Гейзерна кавоварка — це невеликий за розміром кавник. Кава з допомогою такого приладу можна приготувати тільки на плиті.

Переваги гейзерній кавоварки:

 1. Натуральний смак готового напою.
 2. Доступна вартість.
 3. Прилад виконаних з якісних і міцних матеріалів.
 4. Можливість керування процесом приготування.

Принцип роботи: відбувається нагрівання води в нижній частині кавника. У процесі підвищення тиску, вода починає надходити в середній відсік приладу, де знаходиться мелену каву. Після приготування, напій «переходить» у верхню частину.

Процес приготування займе близько 5 хвилин. Але сам процес доведеться постійно контролювати. Якщо кава буде занадто довго перебувати в кавнику, то дуже скоро втратить смак і аромат. Такий вид кавоварки практично не відрізняється від крапельних машин по вартості.

Напівавтоматичні еспресо-машини

Такий варіант підійде для любителів еспресо. І також на основі такої кавоварки можна приготувати такі напої, як капучино або латте.

Найчастіше, апарати використовуються професіоналами. Але користуватися такою машиною можна і в офісі, враховуючи, що приладом буде користуватися велика кількість людей. Ціна цих машин досить висока. Також є відмінності і в габаритах апарату.

Переваги напівавтоматичного еспресо-машини:

 1. Якість і надійність.
 2. Різноманітність напоїв.
 3. Швидке приготування.

Принцип роботи: вода, що знаходиться під тиском, надходить проходячи через обсмажену каву. Готовий напій можна подавати. Що потрібно зробити? Налити воду в резервуар, засипати каву запустити прилад.

Автоматичні кофемашини

Принцип роботи таких приладів гранично простий. Такі машин всю роботу роблять самі. Що потрібно зробити, для того щоб зварити каву? Засипати зернової кави у прилад, налити воду, визначити параметри (потужність, варіанти напою) і визначити кількість необхідних порцій. Все, що залишається зробити — запустити роботу приладу. Кава буде готовий вже через хвилину.

Переваги автоматичного приладу:

 1. Весь процес відбувається автоматично. Контроль не потрібно.
 2. Якість і надійність.
 3. Велика кількість функцій.
 4. Можливість приготування різних напоїв.
 5. Вбудовані термоблоки.
 6. Простота в експлуатації.

Моделі автоматичних приладів, найчастіше, розрізняються по дизайну, різного кількістю функцій і ціною. Професіонали радять звертати увагу на металеві корпус приладу, атак ж на потужність і розмір максимально доступного тиску.

Капсульні апарати

Такий варіант підійде для любителів еспресо і капучіно, а також для любителів каву з пінкою.

Характеристика приладу:

 1. Напій готується за допомогою спеціальних капсул.
 2. Таблетки від накипу.
 3. Функція самоочищення.
 4. Повністю автоматична робота.

Все, що потрібно зробити для запуску роботи машин — завантажити капсулу, і заповнити відсік водою. Переваги таких машин серед інших приладів очевидно. Ця машина вимагає мінімальних зусиль для приготування кави, не вимагає особливого догляду.

Важливі критерії вибору кавомашини на робоче місце

Асортимент кавоварок, на сьогоднішній день великий. Якщо думка про покупку виникла у вас вперше, то перед самою покупкою необхідно зрозуміти, що ж ви все-таки хочете від приладу, і какойкофе віддаєте перевагу. А також варто пам'ятати, що вартість професійних і звичайних домашніх приладів дуже відрізняється. Вибір пристрою залежить від ряду факторів. Слід розповісти про таких моментах, на які варто звертати увагу.

Кількість вживаного кави

Це досить важливий критерій, адже комусь достатньо випити одну чашку кави в день, а хтось віддає перевагу пити каву кілька разів за день. В офісі процес приготування кави може не зупинятися цілий день, з-за великої кількості працівників. Так яку ж машину варто вибрати в такій ситуації?

Продуктивність, а також об'єм резервуару біля кожної машини значно відрізняється. Але у випадку коли машини набувається в офіс для користування великим колективом, то варто звернути увагу на краплинну кавоварку. Такий прилад здатний варити до 12 чашок кави тільки за один робочий цикл.

Тип бажаного напою

Не секрет, що існує величезна різноманітність видів кави. А також, популярність останнім часом користується кава з молоком або вершками. Якщо ж вам до душі експерименти з напоями, то варто придивитися до капсульних приладів. Принцип робіт досить простий, а також широко різноманітність напоїв. Для любителів традиційного міцного кави краще всього вибрати гейзерную машину.

Частота експлуатації приладу. Наявність вільного часу

Якщо ж робота в офісі йде розмірено і спокійно, то зупиніть свій вибір на напівавтоматичних кавоварках. У разі коли робота кипить, і часу дійсно мало, то ідеальним варіантом буде капсульна або ж автоматична кавомашина.

Необхідні функції і спеціальні можливості

Всі додаткові функції, безумовно, збільшують вартість товару, але полегшують сам процес приготування напою. Саме тому важливо визначитися, які ж функції для вас будуть найбільш важливими.

Догляд, чистка, обслуговування

У цьому критерії кавоварок також досить сильно розрізняються. Наприклад, гейзерні прилад доведеться мити вручну. А можна придбати прилад з функцією самоочищення від накипу, або ж зі спеціальними таблетками від накипу. Процес догляду за приладом стане набагато швидше.

Витратні матеріали

До видаткових матеріалів, перш за все, відноситься сама кава. Це можуть бути капсули, таблетки, ще ж звичайний кави в банку або пакет. Вартість витратних матеріалів також розрізняється. Скільки ви будете витрачати на матеріали — залежить тільки від обраної кавомашини.

Слід також звернути увагу на:

 • Наявність зрозумілої інструкції по роботі з машиною російською мовою.
 • Наявність вільного місця в приміщенні для розміщення приладу.
 • Максимально враховуємо наявне тиск.
 • Наявність функції самоочищення.
 • Зрозуміле управління.
 • Кількість порцій за один робочий цикл.

У сучасному асортименті досить важко розібратися. Головне у виборі кавоварки зрозуміти, чого ви хочете від приладу. Яку каву необхідний, яку кількість порцій, і якою мірою фортеці. Враховуючи всі наведені поради, ви зможете вибрати ідеальний прилад, який буде радувати весь колектив підбадьорливими напоями.