Робота кондиціонера в офісі підвищує розумові здібності

Кондиціонер став невід'ємним атрибутом офісів. Кожен працівник, довгий час перебуває в одному і тому ж просторі, знає, що працездатність безпосередньо залежить від комфортних умов. Вам доводиться працювати по 8 годин в задушливому офісі? Заради інтересу перевірте, як відсутність або наявність кондиціонера вплине на вашу уважність і стомлюваність.

Кондиціонер в офісі здатний підвищувати розумові здібності

Ясна голова — запорука гарної роботи. Температура приміщення, в якому вам належить працювати, впливає на весь трудовий процес. Влітку, коли зовсім немає бажання працювати, кондиціонер — просто порятунок для мозку. Як тільки ви приходите на робоче місце і відчуваєте неймовірну задуху, ви можете випробувати нестачу свіжого повітря, звідси млявість, апатія і небажання працювати. Залежність роботи мозку від роботи кондиціонера очевидна. Наш головний орган отримує кисень, а від нього бадьорість.

Важливо! Використання кондиціонера не позбавить вас від необхідності періодично провітрювати приміщення.

На що здатний кондиціонер: позитивні властивості

  1. Пристрій чудово очищає повітря від пилу. Дихати стає легше.
  2. Якщо у вашому офісі стоїть апарат з функцією ионизирования повітря, то не варто боятися, що він буде пересушувати повітря.
  3. Люди з алергією і астмою найбільш схильні до впливу сухого повітря. Контроль вологості в приміщенні також заслуга кондиціонера.
  4. Ви можете не турбуватися про розмноження плісняви та інших паразитів. Але прилад необхідно правильно використовувати. Своєчасна заміна фільтрів вбереже від скупчення бактерій та їх поширення. Правильно виставлена температура провітрювання допоможе уникнути простудних захворювань.
  5. Шуми з вулиці можуть перешкодити зосередитися, а з закритим вікном сидіти вже неможливо. Кондиціонер прийде на допомогу. Включивши його в потрібний час, ви зможете не звертати уваги на сторонні звуки і насолоджуватися прохолодним повітрям.
  6. Прилад має також властивість нагрівати приміщення, причому витрата енергії на обігрів у нього набагато менше, ніж якщо б ви використовували радіатори та іншу електротехніку.

Чому одних провітрювань офісу через кватирку недостатньо

Ваш начальник задумався, чи варто встановлювати кондиціонер чи ні? Моя порада; звичайно ж, так! Розберемо, чому ж стандартного провітрювання через кватирку недостатньо.

Щоб провітрювати всі приміщення, особливо якщо воно велике, необхідно витратити багато часу. Один з працівників повинен буде приходити раніше і займатися цим. Якщо відкривати кватирку на час приходу всіх співробітників, з'являється ймовірність виникнення застуди, вірусних захворювань, а того, хто сидить ближче до вікна, може просто продути.

Незалежно від того, яка погода на вулиці, прилад створить комфортне середовище у вашому офісі. При сильному вітрі, рясний дощ, не кожен наважиться відкрити кватирку і провітрити приміщення.

Якщо штат співробітників великий, і всі вони знаходяться в одному офісі, то придбання пристрою просто необхідно.

Правильна експлуатація приладу і своєчасний догляд за ним забезпечить комфортні умови для роботи.