Потрібен кондиціонер в лазні

Любителям справжніх лазень добре відомо, що температурний режим там досить важкий для дихання. Довгий час знаходитися в парній не слід. Максимальний час: від 15 до 20 хвилин. Далі потрібно прохолодне повітря, хоча б для того, щоб перевести дух. Для цього і виникає необхідність в кондиціонерах.

Чому навіть в старій бані вам просто необхідний кондиціонер

У старих лазнях робили спеціальні вентиляції для пропуску свіжого повітря, але це створювало проблему виникнення реальної застуди. Адже в розпареному вигляді доводилося відкривати віконце і вдихати прохолодне повітря.

ПОРАДА: Тому радимо при наявності старих лазень використовувати в предбанниках кондиціонери, які реально створять можливість охолонути тіла, не завдаючи шкоди організму.

У самих лазнях, точніше сказати, в місцях ширяння, не можна встановлювати кондиціонери. Вони швидко вийдуть з ладу і крім іншого, стануть осередком займання і причиною пожеж.

Як вибрати недорогий варіант кондиціонера для лазні

Дійсно, систему кондиціонування варто вибирати і встановлювати правильно. Потрібно враховувати температурний режим в сусідньому приміщенні.

УВАГА: В літній час потрібно використовувати кондиціонери в лазнях. Надмірна спека і задуха можуть дати важкі наслідки для здоров'я. В спекотне літо, та й ще після парилки, обов'язково потрібен ковток прохолодного повітря.

Радимо купувати кондиціонери, які мають:

  1. Сплячий режим.
  2. Максимальний доступ холодного повітря.
  3. Очисні подвійні фільтри при пропуску чадних мас вихідних з топки лазень.

Ідеальний варіант, це спліт-системи. Вони прості у використанні і дозволяють давати прохолоду будь-яких приміщень. Їх головне завдання: надати максимальний рівень комфортабельного відпочинку для людей.

Радимо порадитися з фахівцями систем охолодження, які зможуть правильно розрахувати квадратуру для ідеального доступу холодних потоків повітряних мас від даних систем.