Як вибрати кулер для води

Зараз вже нікому не потрібно розповідати про необхідність пити чисту воду протягом дня. Багато хто замислюються про те, щоб придбати кулер для води собі додому, адже в офісах такий апарат став практично обов'язковим атрибутом. У нього є маса переваг, наприклад, не потрібно постійно тягати пляшки з водою з магазину, в будинку завжди є запас чистої питної води і т. д. Однак, компаній, що виробляють подібну техніку, досить багато і проблема вибору може стати досить гостро.

Як підібрати кулер для води додому

Щоб вибрати оптимальний варіант кулера для домашнього використання, необхідно визначитися з кількома основними параметрами. Розглянемо їх.

Спосіб розташування

Настільні кулери, як правило, займають менше місця, тихо працюють через відсутність галасливих деталей і підходять для невеликих сімей або тих, хто споживає невелику кількість води.

Підлогові кулери трохи більш масивні, бувають з нижнім і верхнім завантаженням бутлі, що, звичайно, відбивається на вартості. Також в деяких моделях може бути присутнім холодильник або вбудований шафа.
Перед покупкою обов'язково продумайте де саме в квартирі буде стояти кулер, а також чи буде їм зручно користуватися, якщо ви розмістите його саме в цьому місці.

Управління

Механічний спосіб управління являє собою звичайну помпу. Дешевий, але при цьому надійний варіант. Необхідно докладати зусилля, щоб налити воду. Підійде скоріше для невибагливих користувачів.

Кулери з електронним управлінням мають більш розширений функціонал. Вони вміють підтримувати певну температуру води, мають таймер підігріву і багато інших корисних функцій, за кількістю яких зростає і ціна.

Спосіб подачі води

Для кулерів передбачено три варіанти водяній подачі:

  1. Верхня подача, коли бутель встановлюється вниз шийкою, мабуть найпоширеніша і економічна. Але тендітні дами можуть відчувати труднощі з установкою важких ємностей в такий кулер, тому варто оцінити свої фізичні можливості до покупки.
  2. Нижня подача – бутель встановлюється шийкою вгору і прихований від очей за дверцятами, що набагато більш естетично виглядає і дозволяє закрити очі на невелику різницю в ціні в порівнянні з кулерами верхньої подачі.
  3. Третій спосіб – подача води через проточний фільтр, підключений до водопроводу з холодною водою. Відсутність ємностей як плюс, необхідність стежити за фільтрами, а так само висока вартість таких моделей – як мінус.

Набір функцій

Крім стандартних функцій нагрівання та охолодження води, вам можуть зустрітися так само: фільтрація води, газування і насичення озоном. Озон в малих кількостях дезінфікує та дезодорує воду, підвищуючи її споживчі властивості.

Надійність, економічність, дизайн

При купівлі обладнання ми розраховуємо, що воно буде служити нам довго. Вибирайте фірму-виробник виходячи з її історії та репутації на ринку, читайте відгуки про обраної моделі, а так само при покупці ретельно огляньте прилад – хисткий пластик корпусу навряд чи буде знаком надійності апарату.

Варто так само враховувати і те, скільки електроенергії буде споживати новий кулер. Це залежить безпосередньо від потужності нагріву і охолодження, а так само від класу енергоефективності. Економічні моделі обійдуться вам дорожче.
Дизайн корпусу так само може значно вплинути на ціну. Вибирайте зовнішній вигляд кулера виходячи з власних естетичних уподобань та фінансових можливостей.

Кращі кулери для води для дому і офісу

Ecotronic H2-TE
Мабуть, сама проста, компактна, економічна модель з настільним розміщенням, яка підійде і для дому, і для установки в офісі. Присутня функція нагрівання та охолодження води.
З мінусів можна відзначити відносно гучну роботу при нагріванні. Враховуйте цей момент, якщо тиша роботи для вас критичний параметр.

HotFrost D910S
Модель настільного кулера для любителів естетики. Ціна порівнянна з вартістю деяких підлогових моделей. Однак може бути виправдана не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і баками для води з нержавіючої сталі, а так само непоганою швидкістю нагрівання й охолодження.

HotFrost 35AN
«Великий брат» попередньої моделі – підлоговий кулер з нижньою подачею води. Дуже презентабельна модель, бутель захований за красивою дверцятами, є підсвітка, три кнопки для холодної, прохолодною і гарячої води і лише один кран, через який здійснюється подача.

Ecotronic H1-LC
Найбільш звичний варіант підлогового диспенсера – білий корпус і верхня подача, два крана (холодний, гарячий), шафку для зберігання кухлів. Для більш вимогливих покупців є можливість вибору кольору корпусу. Середній ціновий сегмент.

HotFrost V118
Відмінний вибір для тих, хто воліє брати оптимальний варіант «ціна/якість». Недорогий кулер з надійним компресором і ящиком для зберігання пластикових стаканчиків. Рекомендуємо придивитися до цієї моделі, якщо вас більше цікавлять експлуатаційні якості техніки, а не модний дизайн.