Чому кулер не охолоджує воду

Некоректна робота кулера приносить незручності. Що робити в такій ситуації? Просто можна звернутися за допомогою до фахівців. Але що ж робити, якщо немає ні часу, ні грошей для звернення в сервіс? Можна спробувати власними зусиллями вирішити цю неприємність. Якщо пристрій не справляється з охолодженням — це може бути викликано різними несправностями. Найчастіше це неправильна транспортування, монтаж або невідповідні умови експлуатації.

Перш ніж звернутися за допомогою до майстра, можна спробувати своїми зусиллями розібратися з проблемою. Таке рішення дозволить знайти щадний вихід.

Чому кулер не охолоджує воду

Ви помітили, що обладнання працювало правильно, а згодом воно не охолоджує воду? Причина в даній ситуації може бути цілком проста, усунути її не складе праці. У деяких ситуаціях без звернення фахівцям неможливо буде вирішити несправність.

ДОВІДКА. Обладнання здатне остудити тільки 3-4 склянки на годину, не більше. Середня температура охолодженої води може становити 5-15 градусів, в залежності від типу системи.

Причина 1 — недостатнє охолодження води

Дана несправність може виникнути з наступних причин:

  1. Один кулер працює для великого числа людей? Швидше за все, він просто не встигає справлятися з покладеними на нього завданнями. В залежності від типу охолодження, застосовуваного в пристрої, давайте йому необхідний проміжок часу для виконання функції охолодження. В середньому достатньо буде 15 хвилин.
  2. Іншою причиною цієї несправності може стати неправильне регулювання терморегулятора води. Швидше за все, він встановлений на недостатньому рівні. Щоб виправити дану ситуацію слід змінити поточні налаштування.
  3. Прилад стоїть занадто близько до стіни? В цьому випадку, напевно, немає достатньої вентиляції. Для усунення цієї несправності слід перевірити, чи немає між корпусом і стіною невеликий зазор, він повинен бути не менше 10 див.
  4. Перегрів елементів обладнання, які відповідають за охолодження води. Рішення досить банальне — вийміть шнур з розетки на півгодини.

Причина 2 — повна відсутність охолодження

Якщо обладнання зовсім направляється з функцією охолодження води, в такому випадку це можуть бути наступні причини:

  1. Обладнання підключено до мережі? Можливо, в мережі немає напруги чи є неполадки з роботою розетки.
  2. Перевірте, чи включений тумблер, наякий відповідає за активність функції охолодження. Уточнити правильне положення тумблера можна в інструкції.
  3. В електронних системах може не працювати вентилятор або елемент Пельтьє. У цій ситуації необхідно буде виконати заміну вийшли з ладу деталей.
  4. Пристрій, що працює на основі компресора. Цілком ймовірно, що саме компресор і не працює. Його можна відремонтувати або замінити.

ДОВІДКА. Серйозна причина — це витік фреону. Причина — виникнення мікротріщин в результаті недбалого поводження з гратами радіатора. У цьому випадку ремонт можливий тільки в сервісному центрі.

В принципі з кожної з наведених неполадок, при бажанні, зможе впоратися і недосвідчений майстер, якщо в цьому є необхідність.

Самостійний ремонт або допомога фахівця?

Деякі причини несправностей кулера, які тягнуть за собою збій системи охолодження можна вирішити власними зусиллями. Але в будь-якому випадку, якщо у вас немає досвіду виконання подібних робіт, краще буде звернутися до фахівців. Це буде гарантією якісного і оперативного ремонту.

Не варто відкладати ремонт цього устаткування, ремонтуйте його своїми зусиллями або ж зверніться до кваліфікованого майстра за допомогою.