Кулер не гріє воду

Кулер для води є незамінним обладнанням не тільки в офісних будівлях, але і в домашніх умовах. Його купують, коли в цілодобовому режимі необхідно мати під рукою очищену воду в гарячому і холодному вигляді. Але іноді навіть це, на перший погляд просте обладнання, може виходить з ладу.

Досить поширеною поломкою є ситуація, в якій кулер перестає нагрівати воду. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити саме про цю несправність, і з'ясувати, чи можна виправити її самостійно.

Основні причини того, що кулер не гріє воду

Чому кулер не гріє воду? Насправді, існує кілька причин, через які устаткування може перестати працювати. До таких належать:

  • Пристрій відключено від мережі;
  • Розетка, вилка або шнур живлення пошкоджені або повністю вийшли з ладу;
  • Проблеми з датчиком харчування.

Включено пристрій в мережу

Іноді споживачі нарікають на те, що кулер перестав нагрівати воду, не підключивши обладнання до мережі. Ця причина є досить поширеною серед тих, хто тільки недавно придбав обладнання, і ще не розібрався в азах його використання.

Справність розетки, вилки шнура живлення

Поломка розетки, шнура живлення або виделки. Іноді, зважаючи недбалого поводження з обладнанням може перетертися шнур живлення, і як наслідок кулер перестане нагрівати воду. Те ж можна сказати і про вилки з розеткою. Не потрібно докладати надмірних зусиль при підключенні кулера до мережі. Крім того, не рекомендується допускати перекручування дроти, і розташування його на відкритому просторі.

Перевірка датчика

Кожен кулер обладнується спеціальним датчиком нагріву, розташованому в задній частині пристрою. І якщо він виходить з ладу, то вода в ємності просто перестає нагріватися, і як наслідок виникає необхідність у терміновому ремонті устаткування.

Способи усунення проблем

  1. У першій ситуації споживачеві потрібно лише підключити пристрій до електричної мережі, упевнитися в тому, що відповідна лампочка загорілася, що свідчить про працездатність пристрою й почати його експлуатацію.
  2. В разі проблем з вилкою, шнуром або розеткою потрібно провести їх заміну, або, якщо є відповідні знання, можна виконати ремонт. Він буде гранично простим, і займе не більше 10-15 хвилин.
  3. А ось при поломки датчика, потрібно відключити устаткування і зняти задню кришку пристрою. Потім необхідно натиснути на центральну кнопку нижнього датчика до клацання. Якщо в цій ситуації обладнання так і не почало нагрівати воду, потрібно звертатися в сервісний центр, для проведення ремонту професійним фахівцем.