Чим змастити машинку для стрижки волосся

Електромашинки для стрижки волосся використовують як у перукарських салонах, так і вдома. Популярність інструмент заробив простотою використання. Апаратом частенько стрижуть всю сім'ю: від малюків до старших поколінь, чоловіків і жінок. Після кожної роботи інструменту необхідно чистити в гігієнічних цілях. Але деякі не знають, що крім чищення прилад потребує змащення перед кожним використанням.

Без масла інструмент виходить з ладу після перших годин роботи, а користувачі гадають, що продавці обдурили в магазині. Навіть найкраща машинка швидко зламається без регулярної змащення.

Розібратися, як і чим змащувати апарат для стрижки легко. Ви здивуєтеся простоті дій і можливих замін спеціалізованих масел.

Чому необхідно регулярно змащувати машинку для стрижки

Якщо не додавати масло перед роботою і не чистити электромашинку після, то відбувається наступне:

  • Ножі труться один від одного, внаслідок чого тупляться, нагрівають апарат і рухаються з ривками. Процес стрижки сповільнюється і ускладнюється; Забруднюється робочий вузол; Ріжучі частини швидше затупляются; Прилад раніше часу виходить з ладу.

Мастило приладу запобігає, а також робить стрижку більш м'якою, прибирає ривки.

Які мастильні матеріали підійдуть

Краще використовувати спеціалізовані масла, наприклад, «Moser», «Oster», «Dewal».

Синтетичні, силіконові і мінеральні мастила також підійдуть. Головне, щоб вони були з низькою в'язкістю. Silicon-electric oil рекомендують багато користувачів з просторів інтернету.

Люди проявляють винахідливість і знаходять незвичайні приклади мастил. Коли не знаходили нічого підходящого,
використовували вазелінове масло або дитяче — «johnson's Baby». І одне, і інше впоралося із завданням. Масло для швейних машин віддають перевагу користувачі через ціни та доступності. Можливо заміна мінеральними, турбінними і машинними мастилами.

Важливо! Не використовуйте рослинне масло! Тільки зіпсувати прилад. У кращому випадку апарат заклинить, в гіршому — зламається.

Як змастити машинку для стрижки

Продовжите життя електромашинки і зробіть роботу легше, виконуючи прості дії при змащенні. Користуйтеся покрокової інструкцією:

Очистіть блок ножів від волосся після кінця роботи. Якщо є щітка з жорстким ворсом, то користуйтеся їй.
Протріть деталі за допомогою м'якої ганчірки або серветки. По можливості продезінфікуйте.
Нанесіть краплю олії на 3 точки, де ножі найсильніше притиснуті один до одного. Зазвичай це краї та центр. Також додайте під п'яти ножів. Але не на гребінку! Самі малі краплі заступлять ріжучі частини електромашини.
Включіть інструмент і долічіть до 10. Масло рівномірно розподілиться по поверхні ножів.
Протріть апарат так, щоб не залишилося зайвого.

Довідка! Якщо немає спеціальної маслянки, використовувати медичний шприц для заливки масла.

В інструкціях нерозбірних машинок буду

 

т описані спеціальні місця для заливання мастила. Якщо змазування акумуляторний апарат, то зніміть блок, а вставляйте назад, тільки на включений прилад. Це робиться, щоб не пошкодити цапфу.

Змазування маслом машинок для стрижки займає 5 хвилин часу, а продовжує термін служби приладу на місяці. Будьте уважні при роботі з лезами і не пораньтесь.

Якщо інструмент буде використовуватися тривалий час, варто очистити і змастити його, а після протерти насухо.

Важливо! Машинки для стрижки людей не призначені для домашніх тварин! Сама м'яка шерсть щільніше і жорсткіше людських волосся. Потужності електромашинки не вистачить, щоб впоратися з волосяним покривом вихованців. Придбайте спеціальний інструмент для стрижки тварин чи відводите чотириногих друзів до грумеру — перукаря для звірів.

Перукарі допускають можливість користуватися більш дешевими замінами масла для змащування машинок. Але не варто економити. Продовжите термін роботи інструменту, використовуйте якісні спеціалізовані мастила. Масла розроблені з урахуванням призначення машинок і поліпшать роботу і продуктивність.

Але пам'ятайте, що поганий інструмент і з кращою мастилом зіпсує стрижку.