Яка потужність повинна бути у м'ясорубки

В залежності від того, наскільки часто в ходу буде електрична м'ясорубка і що саме від неї вимагається, змінюються пред'являються до неї по потужності вимоги.
Умовно м'ясорубки можна розділити на три великих класи:

  1. Малопотужні – менш 800 Вт споживання, підійдуть для невеликих навантажень і нечастого, короткочасного застосування, не рекомендуються для переробки великих обсягів зважаючи малої продуктивності.
  2. Середньої потужності – від 800 Вт до 1.7 кВт, це вже більш серйозні моделі, здатні переробляти пару кіло м'яса за хвилину, підійдуть для щоденного користування. Особливих обмежень по перероблюваної продукції немає.
  3. Потужні – понад 1.7 кВт, належать до професійних моделей і підійдуть скоріше власникам невеликих ресторанів чи кафе. Мають високу продуктивність і надійність, що не може не позначатися на їх вартості. Знову ж таки, при їх роботі витрачається досить значну кількість електроенергії.

Виходячи з вищевикладеного, домашня м'ясорубка для щоденного застосування повинна споживати приблизно 1.2-1.5 кВт для комфортної роботи. Варто обмовитися, що зараз розглядається максимальне значення, що означає те, скільки машинка споживає короткочасно, при її перевантаженні у разі перемелювання сухожиль або кісток, що випадково потрапили в шнек.

Що таке номінальна потужність електром'ясорубки

Щоб зрозуміти, про що мова, потрібно розглянути три значення потужності для м'ясорубок:

  • мінімальна – така, при якій прилад буде працювати без навантаження і на холостому ходу;
  • номінальна – значення споживаної потужності, коли м'ясорубка виконує відповідні назви функції, то є перемелює м'ясо, без жил і кісток;
  • пікова, або гранично допустима – значення короткочасно допустимого максимуму за такої ситуації, коли перемелюється випадково ліпша кістка або сухожилля. Тривалість навантаження не повинна перевищувати двох-трьох секунд, в іншому випадку є ймовірність виходу з ладу електродвигуна.

Цікавий факт – часто на упаковці від м'ясорубки не вказується номінальна потужність, а саме максимально допустима. Номінальне значення можна знайти в техпаспорті приладу. Як правило, ці значення сильно відрізняються, в два, а то і в три рази. Наприклад, у машинки марки Philips HR2711/20 номінал — 450 Вт, тоді як пікове значення становить 1600 Вт.