Безпровідний блендер на скільки вистачає заряду

Сучасну кухню неможливо уявити без такого універсального приладу, як блендер. Маленький і компактний, він поєднує в собі функції міксера, терки, м'ясорубки. З його допомогою можна подрібнити навіть горіхи і лід. Але немає межі досконалості: виробники запропонували чергове нововведення в напрямку підвищення зручності використання блендера – бездротові модифікації приладу.

Особливості бездротового блендера

Бездротовому блендеру не потрібно шнур електроживлення. Працює прилад на акумуляторі, компактно розміщеного в корпусі. Зазвичай використовуються літій-іонні акумулятори на 2-4 батареї. У комплекті з кожним блендером йде зарядний пристрій, настінне або стаціонарне.

Найчастіше виробники виготовляють бездротовими занурювальні блендери, оскільки стаціонарні вимагають більшої потужності і швидко втрачають заряд.

Типова комплектація заглибного блендера: прилад з вбудованим акумулятором, комплект насадок, чаша, зарядний пристрій.

На скільки в середньому вистачає заряду?

Головна відмінність бездротових блендерів від звичайних дротяних в тривалості активної робочої фази. Дротові блендери працюють від електромережі безперервно. Бездротові ж можуть підтримувати активність тільки в межах отриманого заряду, після витрачання якого вимикаються.

У середньому, одного заряду акумуляторної батареї блендера вистачить на 20-30 хвилин роботи, тобто на приготування 10-15 порцій. Після цього потрібно підзарядка від 2 до 3 годин часу в залежності від моделі.

ДОВІДКА! Не варто орієнтуватися на вказане в інструкціях до пристрою час активної фази роботи після повної зарядки акумулятора.

Виробник визначає це час, орієнтуючись на ідеальні умови експлуатації. У побуті період робочої фази завжди виявляється меншим.

Виробники намагаються вирішувати проблему продовження терміну активної фази за рахунок комплектації пристроїв відразу декількома наборами акумуляторів. В цьому випадку після повної розрядки одного комплекту його можна тут же замінити на інший, поставивши перший на підзарядку.

Потужність у звичайного і бездротового блендера

По потужності побутові блендери поділяються на кілька типів:

  • малопотужні (до 250 Вт); такі прилади придатні тільки для готування м'яких страв – пюре, коктейлів, смузі;
  • середньої потужності (від 250 до 600 Вт); потужності вистачає на рубання м'яса і овочів, приготування фаршу і салатів;
  • потужні (від 600 Вт); з допомогою такого блендера можна подрібнювати горіхи, лід, заморожені фрукти.

Бездротові блендери значно поступаються в потужності провідним, оскільки потужність прямо пропорційна швидкості витрачання заряду. Але високопотужні моделі бездротових блендерів можна знайти в продажу. Такі моделі орієнтовані на те, що після зарядки акумулятора виконується невелика кількість робіт з високим навантаженням.

ДОВІДКА! Щоб акумуляторні батареї прослужили якомога довше, потрібно правильно виробляти їх підзарядку.

Не варто допускати повної розрядки приладу – на момент підзарядки він повинен зберігати ще близько 30% раніше отриманого заряду. Підзарядка ж повинна проводитися до максимуму, про який повідомить індикатор пристрою.

Приблизно раз на рік акумулятори вимагають заміни. Деякі користувачі лякаються, спостерігаючи зниження функціональності блендера і вважаючи, що прилад зіпсувався. Насправді для відновлення працездатності пристрою досить придбання нових акумуляторів.

Зручність використання бездротового блендера

Головна перевага бездротових моделей блендерів, безумовно, у відсутності прив'язки до розетки. Приладом можна користуватися у будь-якому куточку кухні, навіть безпосередньо над плитою. Сама по собі відсутність шнура, що дозволяє обертати прилад в будь-якому напрямку, теж є для багатьох господинь великою зручністю. Для молодих мам відмінне рішення – можливість приготувати дитяче пюре, перебуваючи поруч із дитиною у його кімнаті.

Прилад, що працює від акумуляторів, можна брати з собою навіть в такі місця, де електромережа недоступна. Дочекавшись повної підзарядки, блендер можна упакувати і взяти з собою на пікнік або в похід, здивувавши друзів коктейлями на лоні природи.

Незамінний такий варіант побутового пристрою для дачників, адже недарма безпровідний блендер неофіційно прозвали дачним варіантом.