Як зробити відпарювач з парогенератора

Парогенератор являє собою прилад з бойлером, в ньому гріється вода, потім вона подається з допомогою праски на матеріал для прасування. Парогенератор, який призначається для прасування, має праска. Існують моделі, в них праска від'єднано, і варіанти, в яких прасування здійснюється за допомогою генератора пари.

Принцип роботи відпарювача з парогенератора

Як зробити з парогенератора відпарювач своїми руками ? Відпарювач – ємність з водою, в ньому подібно парогенератору вода також нагрівається, по спеціальному шлангу подається на поверхню, самопливом або під тиском. Підлогова модель відпарювача приєднана до спеціального шлангу.

До ємності, в якому вода гріється підключено пристрій:

  • До парогенератору – праска;
  • До отпаривателю – шланг з праскою.

Як правильно зробити пристрій

Яким чином можна поєднати ці два пристрої, щоб створити одне ціле — універсальне?

Важливо: Із звичайної моделі відпарювача зробити варіант, який може виконати професійне прасування не вийде. Тому що вони мають різну конструкцію. Потужності таких моделей буде замало, для виконання якісного прасування білизни.

Як переробити парогенератор в відпарювач? У приладі повинно бути два елемента:

  • Пар – у якісної моделі хороша потужність, багато утворюється пара;
  • Можливість відключення праски, а також підключення шланга для проведення відпарювання. При цьому можна підключити два приладу одночасно.

Існують моделі пристроїв, які мають штекерную систему з'єднання з праскою. Це означає, що праска можна легко відключити, а на його місце приєднують шланг для виконання прасування. Створити з парогенератора відпарювач можна легко.

Для цього необхідно спочатку придбати парогенератор зі штекерним з'єднанням. Це може значно збільшити функціональні можливості пристрою.

Важливо: Ви зможете здійснювати прасування з допомогою праски паром, так і виконувати відпарювання будь одягу.

Парогенератор може виконувати роль звичайного пароочисника. Для цього необхідно купити шланг для очищення з насадками. Його підключають до генератора пари за допомогою спеціальної штекерній системи.

Зробити ефективний, клінінговий прилад з цього пристрою дуже просто. У цьому випадку, при виборі моделі необхідно правильно підібрати підходяще пристрій.

Перевірка роботи виробу після складання

Пар є чудовим очищує, знезаражувальним засобом, який проникає в різні щілини, вбирається у структуру матеріалів, допомагає виконати прасування білизни, очищає виріб під тиском, а також і механізми. Прилад може відмінно себе показати при очищенні різних виробів:

  • Фільтри від кондиціонера;
  • Витяжки та ін

Головна умова роботи — ретельний нагрівання, а також подача води. Також необхідно на кожному етапі роботи здійснювати контроль. Багато моделі саморобних приладів обладнані автоматичними системами для здійснення такого контролю.