Як вибрати техніка для дому для одягу

Підготовка одягу в різних життєвих випадках; для походу в театр, відвідування ресторану, весілля чи іншого урочистого події, вимагає її попереднього чищення і прасування. Гладити доводиться речі і при наведенні порядку вдома, після прання.

В цілому можна сказати, що гладити доводиться різні речі часто і багато. Прасування виконується зазвичай таким пристроєм, як праска, принцип роботи якого полягає в натисканні та проведенні плоскої металевої нагрітої основою по поверхні тканини.

Як вибрати відпарювач для одягу: поради професіоналів

Але не всі і скрізь можна випрасувати праскою. Бувають ніжні деталі одягу, складні візерунки та елементи. І на допомогу приходить техніка. Його винайшли і запатентували в Америці в сорокові роки.

При виборі відпарювача врахуйте їх різновиди за типами:

 1. Техніка ручного застосування. Призначений для обмеженого обсягу використання, так як має невелику ємність води для випаровування. Використовується, як правило, при тривалих поїздках, проживання працюючи вахтовим методом, в домашньому користуванні, якщо обсяг роботи невеликий. Малі габарити моделей часто більше подобаються покупцям. Зручніше користуватися, коли весь пристрій вміщується в одній руці, а друга рука вільна. Вільною рукою можна тримати речі на вазі, не вдаючись до допомоги кріплення з плічками.
 2. Вибір відпарювача для одягу підлогового розміщення. Це, можна сказати, класична модель. Саме її прототип був запатентований багато років тому. Вона залишається популярною і досі. Невибаглива конструкція, допрацьована додатковими функціями, укомплектована набором різних аксесуарів і насадок, залучає свого покупця. Як правило, її купують ті, кому потрібно відпарювати великий об'єм речей, і немає можливості постійно підливати воду. Цікаво, що при кип'ятінні води споживається багато електроенергії, і, виходить, що при частому використанні вигідніше користуватися підлоговим пристроєм, а не ручним.
 3. Який вибрати відпарювач для одягу? Модель з примусовою подачею пара гідна уваги. Раніше описані прилади застосовують самотечную систему подачі пари, тобто, при доведенні води кип'ятінням до пароподібного стану він виходить через розширювач в напрямок до одягу. Модель з примусовою подачею пара знаходить місце не тільки в побутовому користуванні, але і в промисловому, в тому числі при виконанні робіт спеціального призначення. У такого типу відпарювача знаходиться величезна аудиторія користувачів. Так як він виконаний з урахуванням сучасних вимог до приладу.
 4. Як правильно вибрати відпарювач для одягу? Наступний тип назвемо комбінованим. У його випадку механізм відпарювання вбудовується в праска. Чудово доповнюючи його дуже корисною функцією.

Як працює прилад

Як вибрати відпарювач для одягу? Поради професіонала виділяються наступні. Спочатку варто подивитися, як він працює.

Найпростіше це зробити на прикладі класичному варіанті. Розпишемо склад приладу, це:

 1. Корпус.
 2. Ємність для води.
 3. Елемент нагрівання.
 4. Температурний датчик контролю.
 5. Елементи управління.
 6. Шланг.
 7. Розпилювач або праску.
 8. Набір різних насадок.
 9. Додаткові приналежності: тримач з плічками, підкладка для рукавів і т. п.

Конструкційні особливості приладу

Принцип роботи, в загальному, нескладний:

 1. Насамперед, заливається в ємнісний бачок дистильована вода. Чому варто брати таку рідину? Тому що звичайна проточна вода має велику жорсткість і залишає багато накипу на стінках бачка. Саме накип є головним ворогом всіх відпарювачів.
 2. Далі, згідно інструкції користування приладом, виробляємо включення і доводимо до готовності використання апарат, тобто до появи пари.
 3. Попередньо необхідно розмістити одяг на спеціальні кріплення.
 4. Маємо базу і шланг зручно для роботи праскою.
 5. Виключаємо можливість появи дітей і тварин щоб уникнути непорозумінь.
 6. Перевіряємо готовність шляхом пуску пари.
 7. Застосовуючи різні насадки, в залежності від типу одягу та структури тканини, починаємо відпарювати.
 8. Подачу пари на одяг слід проводити не ближче декількох сантиметрів, рекомендують 3-4 див. Праскою проводимо вздовж оброблюваної поверхні тканини вгору і назад вниз. І так до повного насичення пором тканини, яка під впливом ваги або вашої допомоги у потягуванні розгладжується.

Остигаючи, тканина набуває рівний вигладжений вигляд.

Кращі ручні варіанти

Який вибрати відпарювач? Використання його з додаванням додаткових насадок і аксесуарів дає широкі можливості. Крім обробки тканин їм успішно проводиться дезінфекція багатьох поверхонь: плитка, меблі, кухонне обладнання, плити і т. п.

Як вибрати хороший відпарювач? Чудово очищають пором м'які меблі, іграшки, килими багато ручні моделі. Пара з температурою близько 100 градусів за Цельсієм дуже добре усуває різні забруднення, живі організми, запахи і різні маслянисті плями.

Як вибрати ручний відпарювач? Запропонуємо варіанти найцікавіших бюджетних моделей відпарювачів. Це KitfortKT -907, UNIT UGS -126, гранд-мастер gm-a600.

Кращі недорогі варіанти

Як вибрати відпарювач для домашнього використання? Проаналізувавши ринок запропонованих моделей відпарювачів, перерахуємо кращі моделі:

 1. MIE AssistenteM – має відмінну парову потужність. Укомплектований необхідними насадками і накладками з додатковими аксесуарами.
 2. Polaris pgs1412C – універсальний, відрізняється зручністю в застосуванні, з виключно зрозумілим управлінням.
 3. Philipsgc 310/35 Steam&go – гранично легкий, зручний у застосуванні прилад. Гарний у частому домашньої використанні.
 4. Endever Odyssey Q-430(431, 432 – кращий, недорогий і функціональний, що дозволяє виконувати повний комплекс отглаживаний.

Важливо! Як вибрати ручний відпарювач для одягу? Виходить, що вибір оптимального варіанту залежить в першу чергу від мети використання, того, для чого його купують.

Вибирається потужність вироблення пари, частота включень, обсяг відпарювання одягу. Все це визначає його технічні характеристики.

Також істотним критерієм вибору є вартість і бренд виробника. Запропонованих у магазинах варіантів багато, навіть самий досвідчений споживач зможе вибрати щось до душі. Це буде гідний відпарювач, з відмінним набором функцій, насадок і необхідних аксесуарів.