Пароочисник своїми руками

Нерідко в повсякденному житті виникають такі ситуації, коли потрібно вивести складно віддалялися плями, а звичайні хімічні чистячі засоби не допомагають. Викидати меблі або робити ремонт – це не вихід. У межах цієї статті розглянемо, як всього за 30 хвилин можна власноруч виготовити простий пароочисник, і позбутися з його допомогою від виниклої проблеми.

Що необхідно для виготовлення саморобного пароочисника

Для того щоб створити пароочисник своїми руками, будуть потрібні наступні матеріали:

  1. Скляна баночка невеликого обсягу з різьбовою кришкою – підійде від соку, варення, соусу і т. д.
  2. 3 звичайних леза для гоління.
  3. Міцні бавовняні нитки.
  4. Сірники.
  5. Невелика трубочка, як від крапельниці.
  6. Невеликий отрезочек ізольованого проводу.
  7. Звичайні гумки, які найчастіше використовуються для грошей.

ВАЖЛИВО! Створення подібних примітивних пристроїв може становити потенційну небезпеку для людського здоров'я, тому варто обережно поставитися до процесу створення. При проведенні такої процедури на практиці важливо розуміти, що від надлишкового тиску і пара пристрій може вибухнути або завдати шкоди здоров'ю від ураження електричним струмом.

Пароочисник своїми руками

Для прогріву рідини в примітивному приладі необхідний так званий електродний нагрівач. В його ролі можна застосовувати вже використані раніше леза від звичайної бритви. В якості ізолюючого елемента можуть бути використані звичайні сірники. Конструкція з'єднується з допомогою міцних бавовняних ниток. Подача електричного струму виробляється багатожильним ізольованим проводом з міді.

В роботі використовуються три звичайних бритвених лез. Це дає можливість істотно підвищити площа електродів при здійсненні живлення від електричної мережі з напругою 120 Вольт. При використанні електрики з напругою в 220 Вольт, можна буде використовувати всього 2 леза.

Наступний етап. Необхідно зробити в металевій кришці від використовуваної три ємності, що підходять за розміром отвори. Для використовуваної трубочки необхідно побільше, а для електричних проводів – менше. Розмір слід визначати в залежності від того, які дроти і трубочка будуть використані. Після закріплення вони повинні бути ретельно загерметизовані з використанням силіконового герметика.

Виглядає дана конструкція наступним чином:

В результаті повинен вийти такий резервуар:

 

УВАГА! Для запобігання вибуху створеного резервуара від високого тиску утвореного пара не варто щільно закручувати кришку на всю різьблення. Її слід притиснути до банку за допомогою канцелярських гумок для грошей.

Такий пристрій може бути використано на практиці для усунення будь-яких засохлих забруднень, позбутися яких з допомогою звичних нам хімічних та миючих засобів досить важко. Висока ефективність власноруч створеного пристрою доведена на прикладі практичного застосування. А головне, ви зможете зробити його власними руками за максимально стислі терміни. Будемо сподіватися, що дана технологія допоможе!