Як користуватися конусної плойкою

Сучасні модниці активно освоюють такий інструмент, як конусна плойка. Це дуже зручний інструмент, за допомогою якого можна швидко і красиво укласти волосся. Вирішивши придбати і для себе такого помічника, необхідно ознайомитися з матеріалом по темі — як користуватися конусної плойкою, які локони можна нею зробити і, звичайно ж, заходи безпеки при створенні зачіски.

Конусна плойка — особливості

Багато майстри стверджують, що за допомогою конусної плойки можна створювати неймовірно красиві зачіски. Вона в рази краще якщо порівнювати із звичайними щипцями. Це легко пояснити тим, що пристрій має особливу конструкцію. На відміну від звичайних щипців в конструкції цієї плойки немає затиску, який призначений для фіксації пасма.

ДОВІДКА. Локони виходять акуратними, без заломів на краї.

Які локони вийдуть

Якщо ви будете завивати волосся за допомогою такого інструменту зможете вибирати, які локони в результаті у вас виходити. Вони можуть бути різного діаметру, регулювати цей параметр можна за накручування пасма на різні ділянки конуса. Ви зможете створити будь-яку зачіску від дрібних кучериків і об'ємних локонів. Якщо ви хочете експериментувати — конусна плойка стане вашим найкращим помічником.

ВАЖЛИВО. Застосування кераміки при виготовленні дозволяє знизити негативний вплив на волосся, при завивці не руйнується його структура.

Будьте обережні

Плойки використовувалися жінками вже досить давно. При їх використанні можна дуже швидко змінитися, зробити святкову зачіску. Варто відзначити, що накрутка волосся таким чином спосіб, звичайно ж, дуже зручний, але не завжди безпечний.

Принцип роботи такий: в результаті сильного нагрівання накручених на основу пристрою волосся, вони завиваються. Термообробці найбільш схильні саме кінчики пасом, які і без таких процедур найчастіше страждають і недоотримують необхідних мікроелементів.

В результаті зайвого термічного впливу прядки травмуються, а це:

 • зайва ламкість;
 • сухість;
 • перетин кінчиків;
 • втрата природного блиску і інші проблеми.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що при частому використанні даного пристрою волосся можуть сильно постраждати. Щоб уникнути цього, фахівці рекомендують прислухатися до їхніх порад і виконувати такі правила:

 1. Не варто користуватися інструментом більше ніж кілька разів на місяць.
 2. Користуйтеся спеціальними захисними засобами.
 3. Не варто завивати вологі або мокрі пасма.

Щоб захистити волосся намагайтеся використовувати спеціальні зволожуючі засоби по догляду.

Як красиво накрутити волосся на конусну плойку

Процес завивки досить простий. Для досягнення бажаного та безпечного результату, рекомендовано дотримуватися наведеної інструкції:

 1. Вимийте і добре висушіть волосся.
 2. Обробіть їх за допомогою спеціального засобу для захисту від впливу високих температур.
 3. Поділіть волосся на пасма. Чим тонше вони будуть, тим об'ємніше буде ваша зачіска. До речі, і часу на завивку доведеться витратити в кілька разів більше.
 4. Розігрійте прилад до необхідної температури. Рекомендовано вибирати оптимальний режим температури.
 5. Надіньте спеціальну термозахисної рукавичку, щоб захистити руку від опіку.
 6. Приступайте до завивці з центральної нижній частині голови.
 7. Почекайте трохи часу, щоб локон нагрівся.
 8. Зніміть волосся з конуса.

ДОВІДКА. Деякі виробники передбачають функцію звукового сигналу при нагріванні до певної температури.