Як накрутити каре на плойку

Існує стереотип, згідно з яким кучері — тільки для власниць довгого волосся. Але жінки, які обрали стрижку каре, успішно розвінчують цей міф, закручуючи і підкручуючи навіть коротке волосся. Як же накрутити локони плойкою на таку стрижку?

Як накрутити каре на плойку

При величезній різноманітності способів і варіантів завивки вибрати підходящий саме вам не складе праці. Головне пам'ятати, що у всьому потрібно знати міру і не зіпсувати волосся під час перших спроб поекспериментувати.

Як зробити локони на класичне каре

Вибираючи вид локонів, важливо враховувати особливості зачіски, щільність волосся і ще деякі параметри. Класичне каре цілком можливо накрутити навіть не маючи великого досвіду і навичок перукарського мистецтва. Плойка — один з найбільш легких варіантів для модниць — блондинок, брюнеток і шатенок. Кучері, зроблені таким чином, тримаються довго, не втрачають пружності і виглядають дуже витончено і елегантно.

Перед початком помийте голову і зробіть чіткий проділ. Потім слід розділити волосся і, заколовши верхню частину, приступати до завивці нижній. Коли нижні пасма будуть накручені, можна поступово, рухаючись до скронь, переходити до верхньої частини волосся. Розправте або навіть обережно розчешіть кучерики — робити це слід дуже акуратно, щоб не зіпсувати отриману зачіску. Нанесіть лак, щоб кучері трималися довго і не розвивалися.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу на необхідність застосування термозахисту. При частому використанні плойка може істотно пошкодити волосся і відновлювати їх доведеться довго і проблематично, витративши багато грошей на процедури в салоні або дорогі маски і кондиціонери.

Як накрутити плойкою каре з подовженням

Особливою популярністю користується подовжене каре. Істотних відмінностей між укладанням двох цих зачісок немає, тому описувати цей процес покроково не має сенсу. Єдиний нюанс — починати завивати кучері слід від особи, рухаючись до скроневої частини. Пасмо тримають у руці, накручуючи на плойку до підстави, але волосся повинні лежати вільно, не перекручуватися і не застрягати.

Важливо також стежити за напрямком кучерів — вони повинні бути спрямовані від особи, особливо передні пасма, інакше зачіска буде виглядати дивним і безглуздим.

Варіанти локонів на каре

Щоб вибрати ідеальну укладання, потрібно спочатку розібратися у видах локонів на каре, які можна зробити за допомогою плойки. Тут цей образ залежить саме від виду самої плойки і її діаметра. Чим він більше, тим більшими будуть кучері. Перерахуємо основні види локонів:

  1. Легкі хвилі, іноді звані голлівудськими, можна зробити класичної плойкою без спеціальних насадок і додаткових матеріалів.
  2. Зигзагоподібні локони, є дуже оригінальними і щільними, досягаються за допомогою спеціальних подвійних плойок. Вони ідеально підходять для завивки саме коротких волосся.
  3. Гофре — окремий вид дрібних, щільно розташованих кучерів, які також робляться спеціальної плойкою. Цей спосіб завивки дуже поширений, тому що дозволяє урізноманітнити зачіску, при цьому не проводячи кардинальних змін у зовнішності.
  4. Спіралеподібні кучері підходять кожному типу особи і робляться дуже просто і швидко, створюючи пустотливий образ.
  5. Вертикально завиті пасма надають волоссю додатковий об'єм і виглядають максимально ефектно.
  6. Дрібні кучерики, завзяті і симпатичні, підходять не всім, але це не привід засмучуватися. З таким розмаїттям видів кожен зможе підібрати собі щось до душі.

З допомогою чого ще можна завити каре

Крім плойки є ще багато способів завити каре. Багато жінок не хочуть відмовлятися від старого перевіреного способу завивки — на бігуді. Цей варіант навіть ще простіше, ніж плойка — бігуді просто розташовуються на мокрих волоссі і залишають на деякий час, зазвичай це ніч. В даний час терпіти незручності під час сну більше не доводиться — з'явилися м'які бігуді, які абсолютно не відчуваються на голові. З ними можна займатися будь-якими домашніми справами, спати або відпочивати на дивані.

Крім того, кучері можна зробити і за допомогою так званого прасування — випрямляча. За прямим призначенням він призначений для випрямлення волосся, але ті, хто не хоче витрачатися на плойку робить його універсальним пристроєм. Принцип роботи той же, а локони виходять такими ж красивими і пружними, як і при завивці плойкою.

Ще одним підручним засобом може стати звичайний фен, якщо додати до нього спеціальну насадку. Таким чином, можна об'єднати сушіння й укладання волосся, що скоротить час і кількість сил, витрачених на створення зачіски.

Тепер ви знаєте, як можна накрутити каре на плойку і якими бувають такі кучері. Укладка короткого волосся — не така складна задача, якою вона може здатися на перший погляд.