Ці 12 речей не прийнято, але можна мити в посудомийній машині

Машина для миття посуду є справжньою паличкою-виручалочкою в питанні підтримки чистоти в будинку. Вона здатна зробити життя власника набагато простіше, адже посудомийна машина економить не лише кошти, але й час. Однак багато власників пристрою навіть не припускають, що мити в ній можна не тільки посуд, але і багато інші предмети.

1. Стаканчики, контейнери і мильниці з ванної кімнати

Постійна висока вологість, мило, шампунь, гелі для миття, а також зубна паста з часом утворюють наліт і залишки на предметах, що перебувають у ванній. Це можуть бути: мильниці, стаканчики для зубних щіток і гребінців та ін Повернути колишню чистоту всіх цих предметів можна за допомогою посудомийної машини.

2. Дитячі іграшки з пластику

Ні для кого не секрет, що маленькі діти не відрізняються особливою акуратністю, тому пластикові іграшки швидко забруднюються. Особливо якщо вони часто контактують з підлогою або землею. Як і будь-які інші дитячі речі, іграшки необхідно регулярно очищати від забруднень.

За допомогою посудомийної машини їх можна продезінфікувати. Дитячі лікарі рекомендують робити це мінімум один раз в місяць. Звичайно, насамперед слід ознайомитися з інструкцією, щоб переконатися в тому, що таке миття не зашкодить виробу.

Важливо! В посудомийній машині забороняється мити іграшки, що працюють від батарейок.

3. Насадки для пилососа

Порохотяг є відмінним засобом для прибирання пилу. Але при частому використанні сам виріб також забруднюється. Посудомийка швидко відмиє щітки та скребки.

4. Гребінці із пластику

Необхідно підтримувати чистоту всіх засобів особистої гігієни, в тому числі гребінців. При щоденному використанні на них починають накопичуватися волосся, залишки засобів для укладки. Перед миттям необхідно видалити з виробу все волосся. Можна покласти поруч пензлики для макіяжу.

5. Тапочки для сауни та басейну

Багато перуть кросівки в пральній машині. Але тапочки з гуми або пластику зручніше мити в «посудомийці». Якщо власник пристрою переживає за його збереження, то тапочки можна попередньо обполоснути, після чого помістити в машинку, включивши порожній цикл.

6. Полиці холодильника

Посудомийна машина легко впорається з миттям полиць з холодильника. При цьому на них не повинно бути ніяких електронних пристроїв, наприклад, лампочок. Перед тим, як помістити полку в «посудомийку», її треба залишити в приміщенні, щоб вона набула кімнатну температуру.

7. Пластикові квіти

Штучні квіти є відмінним пилозбірником, при цьому мити їх досить трудомістко. Потрібно покласти їх на верхню полицю посудомийної машини і помити на короткому циклі.

Рада! Квіти, виготовлені з делікатних натуральних тканин, прати в посудомийній машині не можна.

8. Квіткові горщики з пластмаси

Щоб відмити пил і забруднення з кашпо і горщиків, необхідно помістити їх в «посудомийку», додати миючий засіб і виставити короткий цикл.

9. Вентиляційні решітки

Рпешетки вентиляції піддаються щоденному забруднення. Позбутися від нього допоможе посудомийна машина. Якщо це сітка від кухонної вентиляції, то її необхідно мити мінімум один раз в місяць.

10. Пластмасові плафони від люстри

Пластикові плафони від люстр і бра можна мити в «посудомийці» без обмежень .

11. Кепки

Якщо літні кепки прати за допомогою посудомийної машини, можна зберегти первинний вигляд. Для цього слід покласти їх на верхню полицю пристрою, відкритою частиною вниз. Коли кепка постирается, її потрібно надіти на дно скляної банки відповідного діаметру.

12. Листи

Відмивати руками жирні дека − заняття досить складне. Проте з цим легко впорається посудомийна машина. Щоб деко сталь чистим, його необхідно розмістити вертикально.

Посудомийна машина здатна повернути чистоту і охайний зовнішній вигляд найрізноманітніших речей. Головне — попередньо переконатися в тому, що речі в процесі миття не будуть пошкоджені.