Як вибрати автомобільний пилосос

Улюбленим засобом наведення чистоти і порядку в машині у автомобілістів є мобільний автопилосос. З його допомогою можна прибрати пил і дрібні частинки бруду навіть у важкодоступних куточках салону.

Однак, зважаючи величезного різноманіття постачальників часом буває важко зупинити свій вибір на конкретній моделі. Для початку давайте подивимося, хто з виробників цієї техніки користується попитом у любителів авто.

На які фірми звернути увагу при виборі

Насамперед потрібно зробити застереження – про яку цінової категорії обладнання йде мова. Деякі бренди фокусуються на виробництві бюджетних моделей, інші, навпаки, зосереджені на продукції преміум рівня. Комусь вдається однаково вдало виробляти моделі в декількох цінових сегментах.

Аналіз ринку показав, що автолюбителі з особливою теплотою ставляться до наступним фірмам-виробникам автомобільних пилососів:

  • Black&Decker. Цей бренд відомий якісними і надійними електротехнічними продуктами різноманітного застосування. В першу чергу виробник славиться електроінструментом. Автомобільні пылесборщики не є в цьому сенсі винятком. Вони досить ефективні і зручні в експлуатації. Моделі пилососів Black&Decker регулярно займають призові місця в різних рейтингах магазинів, які торгують цією продукцією;
  • Bomann – німецький виробник, спочатку відомий любителям якісної кухонної техніки. Однак, йому вдалося перенести високу якість товару, настільки характерне для Німеччини, і на цей вид пристроїв. Особливо гарні акумуляторні варіанти;
  • Те ж саме стосується ще одного відомого німецького виробника – Bosh. При наявності достатніх коштів на модель цієї фірми також варто звернути увагу;
  • Vitec є одним з лідерів в бюджетній категорії продукції. Примірники обладнання виробництва Vitec славляться привабливою вартістю, достатньою потужністю і практичністю у використанні;
  • А також серед моделей економ-класу у верхніх рядках рейтингу продажів знаходяться представники компанії «Автопрофі». Назва їх продукції знайоме під брендом Агресор. До їх достоїнств можна віднести гарне співвідношення «ціна/якість»;
  • Philips присутній у верхніх рядках топ-списку моделей середнього класу. Їх відрізняє низький рівень шуму, висока ефективність, можливість роботи від акумулятора і від прикурювача.

Моделі для сухого та вологого прибирання

Прості моделі автомобільних гаджетів можуть виробляти очищення салону від сухих забруднюючих речовин. В якості прикладу можна навести: Vitek VT 1840 і Black & Decker PAD 12000.

У разі якщо в салоні пролилася рідина, на допомогу прийдуть пилососи, що підтримують функцію вологого прибирання. Серед них попитом користуються: Black & Decker (ADV 1210, PAV 1205, AV 1205) і Bomann AKS 713 CB.

Характеристики, на які варто звернути увагу

Як вибрати автомобільний пилосос? При виборі автопилососа не забувайте про характеристики, на які слід звернути увагу в першу чергу. Їх виділяється кілька.

Контейнер для сміття

Розмір контейнера впливає на зручність використання приладу і також на частоту його очищення. Параметр суто індивідуальний і залежить від уподобань автомобіліста і розміру його транспортного засобу.

Особливості корпусу

Розрізняють два види пристроїв, різних за принципом дії – контейнерні та циклонні. Перші дешеві, прості в експлуатації та компактна, з іншого боку, вони більш гучні, вимагають частої заміни фільтрів і незручні в процесі чищення.

Важливо! Циклонні гаджети більш сучасні та дорогі апарати. Завдяки прозорому корпусу вони дозволяють візуально контролювати захоплений сміття (наприклад, на предмет цінних речей). Вони стабільні по потужності і тихі в роботі, їх приємніше і простіше очищати. Але при цьому вони більш дорогі і складні в роботі.

Потужність

Умовна межа потужності лежить на рубежі 80 Вт. Нижче цього порога прилади вважаються малопотужними, вище – потужними. Чим більша потужність, тим краще якість видалення пилу і бруду.

Повітряний фільтр

Розрізняють одноразові та багаторазові, фільтри тонкого очищення, що миються і т. д. Зустрічаються моделі оснащені фільтром НЕРА (для утримання мікроорганізмів).

Час роботи акумулятора

Ключовий параметр для акумуляторних пристроїв, значення якого коливається в районі 10-20 хвилин.

Додаткові можливості

До додатковим характеристикам відноситься кількість насадок, що входять в комплект поставки. Їх різноманітні форми дозволяють більш ефективно очищати різні ділянки автомобільного салону.