Пухнастий пилосос

Прибирання в будинку – це невід'ємна частина життя ми весь час хочемо зробити цей процес простіше. Саме тому в США в 1869 році придумали пилосос. А зараз щорічно випускають новинки техніки, які вражають своєю потужністю і легкістю управління. Покупці можуть вибрати модель на будь-який смак і гаманець. Наприклад, алергікам рекомендується купувати пилосос з аквафільтром, він не тільки добре бореться з пилом і брудом, але і зволожує повітря.

Для любителів домашніх вихованців винайшли спеціальну насадку для пилососа – турбо-щітку, вона в рази краще збирає з килима шерсть і волосся. Винайшли гаджет навіть для ледарів – це робот-пилосос. Прибирання з ним одне задоволення, електронний помічник все зробить за вас, вам лише необхідно очистити його контейнер. Але є винаходи, які дивують і відразу не зрозумієш доцільність їх виробництва.

Хто винайшов пухнастий пилосос

У Японії винайшли дивний гаджет – пухнастий пилосос. Він являє собою невеликий м'який шар яскравого кольору. Здалеку він схожий на дитячу іграшку. Адже розміром він не більше великого грейпфрута. Корпус у цього домашнього помічника покритий мікрофіброю з великим ворсом.

Особливості механізму

Такий електронний помічник працює всього від трьох пальчикових батарейок. Справедливості заради треба помітити. То він не підходить для більшого приміщення, оскільки тривалість прибирання всього 15 хвилин, потім гаджету необхідний відпочинок. Головна його фішка в тому, що він не великий і легко заходить в самі важкодоступні місця. А форма кулі дозволяє діставати пил навіть з найдальших кутків. Навіть стандартний робот-пилосос не може похвалитися такою маневреністю. Ворсинки на його корпусі теж неспроста, за допомогою статичної електрики на нього збирається більше дрібного пилу, особливо з підлоги без покриттів. Також такий гаджет не дряпає паркет і ламінат.

Як користуватися пилососом пухнастим

Управління таким помічником простіше простого. Вам варто лише поставити батарейки в спеціальний відсік і включити гаджет. Пилосос почне працювати. Він працює циклами і через 15 хвилин закінчується перший етап його прибирання, за цей час він проходить по поверхні підлоги декілька разів в межах однієї кімнати. Далі йому необхідно відпочити близько 9 хвилин. А ви в цей час можете вичистити відсік з сміттям. З-за своїх скромних розмірів це відділення у нього теж не велике і після закінчення першого етапу як правило виявляється повністю заповнене. Після прибирання ви можете зняти з корпусу пилососа мікрофібри і випрати. Найкраще робити це руками в теплій воді.

Важливо! Для більш якісного прибирання слідкуйте щоб мікрофібра на корпусі була завжди суха. Так як в цьому випадку виробляється статичну електрику і порошинки краще збираються.

Такий гаджет краще всього підійде для зайнятих людей, які не можуть витрачати багато часу на прибирання. Але також щоб сам пилосос не доставляв клопоту його не варто купувати господарям великих будинків, оскільки процес прибирання може затягнутися через постійних зупинок гаджета.