Як правильно вставити нитку в швейну машинку

Для новачків заправка швейної машини може здатися страшним справою. Але після того як ви пристосуватися заправляти свою машинку, виявите, що заправка стає з кожним разом простіше.

Як правильно вставляти нитку в швейну машину

Правильно вставлена нитка – запорука успішної роботи. При помилкової заправці вона буде рватися, а також може пошкодити тканину. Тому дотримуйтесь інструкції, щоб уникнути неприємних наслідків і вміти правильно вставити нитку в швейну машину.

Заправка верхньої половини машини

Якщо у вашої машини є схема, ви можете перевірити її, щоб побачити, де розташований шпулевый штифт, і в якому напрямку має йти волокно.

На замітку! Котушка буде більш стійка, якщо ви розташуєте її так, щоб нитка виходила з-під котушки, коли ви дивитеся на неї зверху вниз.

 1. Помістіть котушку з ниткою на стрижень котушки. Золотник встановлений в правій частині машини. Це більше двох контактів у цій частині. Помістіть волокно на стрижень котушки і витягніть з неї трохи цього волокна.
 2. Протягніть нитку через нітенаправітель у верхній частині машини. Він виглядає як срібний шматок, стирчить зверху.
 3. Обов'язково простягніть навколо задньої направляючої сторони і по напрямку до передньої частини, де розташована U-подібна область для наступної нитки.
 4. Швидше за все, у верхній частині буде надрукована інструкція, що показує, як протягнути волокно через цю область.
 5. Дотримуйтесь вказівниками на швейній машині, протягуючи нитку через напрямну до себе. Ви будете зациклювати її навколо натяжних дисків в нижній частині, а потім назад вгору по напряму вгору і через другий нітенаправітель. Все це в підсумку створить довгу, вузьку U-образну форму з вашої ниткою.
 6. Оберніть її навколо приймального важеля. Після того як ви завершили U-подібну форму, вам потрібно буде намотати волокно навколо приймального важеля у верхній частині, а потім назад вниз до голці. Важіль захоплення являє собою металеву деталь, виступаючу з 2-го нитенаправителя. У цій металевої частини буде вирізано отвір біля вершини, через які може пройти нитка.
 7. Потягніть нитку назад вниз до машини у напрямку голки. Просуньте голку через маленьке вушко в голці і витягніть кілька дюймів волокна з іншого боку. Потім протягніть його через щілину в маленької металевої притискної лапці прямо під нею.

Верхня половина тепер заправлена, і вам потрібно просто заправити нижню половину, до того, як ви зможете використовувати машину

Заправка нижньої частини машини

Зніміть покриття в нижньому відсіку. Шпульный ковпачок розташовується під маленьким перекриттям, який знаходиться безпосередньо під голкою, або збоку від неї. Пошукайте цю камеру і відкрийте її. Це покаже шпульный ковпачок, в який вам потрібно буде покласти шпульную нитка з різьбленням.

Важливо! Кришка відсіку повинна легко зніматися.

У деяких машинах шпульный ковпачок також має невелику кришку. Перевірте, що ви видалили її також, щоб здалася щілину для вашої шпульки.

Далі слідуйте інструкції:

 1. Розмотайте кілька дюймів з бобіни. Перш ніж помістити шпульку в її відсік, потягніть кінець нитки, щоб розмотати кілька дюймів з шпульки. Цього буде достатньо, щоб зловити при повороті маховика.
 2. Переконайтеся, що ви розкручуєте досить нитки. Кілька дюймів зазвичай багато, але якщо размотаете занадто мало, то нитка може не зачепитися.
 3. Помістіть шпульку у відсік під голкою. Перевірте схему на шпульном відсіку, щоб побачити, в якому напрямку повинна рухатися ваше волокно. Помістіть шпульку в відсік, щоб волокно йшло за напрямом, який зазначено на схемі.
 4. Ви повинні потягнути за нитку праворуч, щоб волокно разматывалось досить легко.
 5. Закрийте відсік, коли шпулька на місці. Обов'язково замініть кришку шпульного ковпачка.
 6. Катушечна нитка вся ховається під пластиною під голкою. Щоб виділити її кінець, візьміть круглий диск або колесо з правого боку. Поверніть його на себе кілька разів, і наконечник нитки повинен вискочити. Візьміть його і потягніть так, щоб здалися кілька дюймів.
 7. Якщо не зачепилася, обстежте відсік, щоб перевірити, чи рухається нитка в потрібному напрямку, і переконайтеся, що нитка легко переміщається, коли ви натягаєте її. Якщо цього не станеться, можливо, він переповнений, і вам може знадобитися розмотати частина потоку.

Як заправити стару швейну машину

Зі старою машиною багато знайомі з дитинства, але якщо ви забули, як заправити нитку в таку котушку, дотримуйтесь інструкції.

 1. Помістіть котушку з ниткою на стрижень котушки.
 2. Надійно закрийте утримувач / ковпачок котушки на обід котушки, щоб волокно не заплуталася.
 3. Натисніть на шпильку пристрою намотування шпульки в крайнє ліве положення, якщо її там ще немає.
 4. Протягніть нитку з котушки через нітенаправітель.
 5. Пропустіть кінець нитки зсередини через невеликий отвір в ободі шпульки.
 6. Помістіть шпульку на штифт.
 7. Натисніть на шпильку пристрою намотування шпульки вправо. Це зупинить рух голки.
 8. Утримуючи кінець нитки, натисніть на регулятор швидкості, щоб запустити машину до тих пір, поки не буде намотано необхідну кількість нитки. (Намотка зупиняється автоматично після заповнення шпульки).
 9. Обрізати нитку; штовхніть шпульку вліво і вийміть її з штифта пристрою намотування шпульки.
 10. Обріжте волокно з кінця шпульки.

Як уникнути помилки при заправці

Для досягнення найкращого результату дотримуйтесь цих корисних порад, і ви скоро будете шити як професіонал.

 • Завжди ретельно очищайте і змащуйте машину перед запуском машини.
 • Використовуйте якісне волокно, щоб уникнути появи ворсу в машині.
 • Регулярно міняйте голку швейної машини.

Для початку чітко дотримуйтесь запропонованої інструкції, а через кілька заправок ви зможете впоратися з ниткою без підказки.