Що можна пов'язати на в'язальної машині

В'язання є улюбленим видом рукоділля для великої кількості жінок. Деякі з них можуть в'язати лише невеликі вироби, інші ж, навпаки, працюють з великими виробами. Щоб полегшити цей процес, багато жінок вважають за краще користуватися помічницею. З її допомогою набагато скоріше можна пов'язати навіть велику річ. Виникає питання — що можна пов'язати на в'язальної машині і які особливості роботи з нею.

Які в'язки можна виконати за допомогою рукодільну помічниці

Всі машини для в'язання, особливо найбільш прості по своїй конструкції, в'яжуть звичайне гладке полотно, воно є основою для в'язання. Його ще називають кулірна гладь. Всі інші варіанти в'язання відбуваються на підставі кулирной гладі. Всього можна виділити до 8 різновидів в'язки, також це різні варіанти комбінування на їх основі.

Види переплетень

Що стосується різновидів переплетень, які можна виконати при освоєнні деяких функцій такий рукодільну помічниці, то тут для вас відкриваються досить широкі можливості для творчості. Це Punch Lace або як його називають — помилковий ажур, також всі різновиди жаккарда, перехресне в'язання і багато іншого. Наявність тих або інших функцій залежить від марки та типу вашої техніки. Є прості варіанти, які працюють з найбільш простими візерунками, а є напівпрофесійні пристрої, завдяки їх використанню ви зможете в домашніх умовах створювати шедеври.

Скільки потрібно часу?

Ми вже говорили про те, що за допомогою в'язальної машини процес в'язки різних виробів відбувається в рази швидше. Тепер виникає питання, наскільки швидко можна зв'язати виріб? Щоб відповісти на це питання необхідно враховувати кілька факторів, серед яких функціональність рукодільну помічниці, приміром, вона може бути однофонтурной, ваші навички, складність поставленого завдання.

Якщо мова йде про невеликий виробі з нескладним візерунком, то для того, щоб його зв'язати й привести в готовий вигляд буде досить кількох годин. Погодьтеся, це дуже швидко. На в'язання чоловічого светри потрібно 2-4 години, а для в'язання кулі потрібно відвести не більше 1-2 годин.

Що можна пов'язати на в'язальної машині — фото

Якщо ви досі не знаєте, що можна створювати за допомогою такої помічниці, спробуємо в цьому розібратися. Наявність автоматичних функцій в техніці, дозволяє досить просто виконувати складні процеси, які досить стомлюючі при ручному в'язанні. Крім цього, користуючись можливостями цієї техніки можна оригінально прикрасити виріб. Можливості перед рукодільницею відкриваються дійсно різноманітні. Так що ж можна зв'язати, якщо у вас є бажання, пряжа і в'язальна машинка? Вас ніхто і ніщо не обмежує. Це, може бути, дитячий костюмчик, чоловічий светр, кофточка для дочки, шкарпетки, шапки, рукавички, снуди і багато іншого. Для того щоб приступити до процесу, необхідно підготувати пряжу, і схему в'язання. Орієнтуючись на неї, ви без праці втілити в реальність свою задумку і можете насолоджуватися своєю роботою. Погодьтеся, що для в'язання чоловічого светри на спицях вам буде потрібно не менше тижня, а ось, якщо ви заручіться підтримкою такої помічниці, светр можна пов'язати всього за один день.

Якщо ви відкриті до експериментів, сміливо приступайте до них. Підберіть підходящу пряжу, виберіть схему і вперед, а результат вашої роботи неодмінно сподобатися близьким.