Як зібрати соковитискач в м'ясорубці

Коли хочеться випити свіжого соку, і немає під рукою соковижималки, але є м'ясорубка, є спосіб це зробити, розповімо про нього. М'ясорубки мають багато різних модифікацій. До всіх останніх моделей є додаткові пристосування.

З їх допомогою можна отримувати свіжий сік в будь-який зручний час швидко і зручно. Для цього потрібна побутова насадка на м'ясорубку для створення соковижималки, інструкція до якої буде представлена нижче.

Як зібрати соковитискач з механічної м'ясорубки і насадки

Як зібрати соковитискач в м'ясорубці? Для цього потрібно встановити насадку, яка призначена для отримання та збору рідини в ємність при перемелюванні продуктів. Якщо в комплекті до вже наявної м'ясорубці немає такого аксесуара, то його необхідно придбати в магазині.

Важливо! При виборі особливу увагу варто звернути на матеріал виготовлення. Виготовляють вироби з металу або пластику. Термін служби залежить в першу чергу від якості застосовуваного матеріалу.

Перед початком роботи потрібно встановити сокову насадку, для цього:

  1. Виймається металева різальна головка.
  2. У корпус вставляється різьбова выжимная втулка і сітка.
  3. На місце рубящей головки встановлюється нова.
  4. Фіксується спеціальним притискним болтом.

Ручна м'ясорубка являє собою прекрасний помічник на кухні. Просте і надійне пристрій не має складного механізму, що потребує підключення до електричної мережі. При невеликих обсягах вона справляється із завданням просто і легко. При очищенні після роботи миється, запчастин небагато, і вони не бояться води.

Інструкція по збірці соковижималки з електричної м'ясорубки і насадки

Електричний варіант в порівнянні з ручним має ряд переваг. Найголовніше: обсяг, який вона може перемолоти. Сила електричного двигуна дозволяє виконати набагато більше роботи, ніж від рук людини. Як з м'ясорубки зробити соковижималку?

Для роботи потрібно встановити сокову насадку м'ясорубку, для цього:

  1. Витягується з пристосування для підготовки м'ясного фаршу центральна головка.
  2. В основу вставляється віджимна втулка і фільтруюча сіточка.
  3. Зібране пристосування з приймальною чашею встановлюється до корпусу двигуна.
  4. Фіксується поворотним запором.

М'ясорубка має багато різних аксесуарів. Вона здійснює нарізування дрібними шматочками овочів, наприклад, огірків. Здатна на віджимання фруктів в пюре.

Виконані пристрої, як правило, з якісної сталі і міцного нетоксичного пластику. Найчастіше насадки йдуть в наборі до кожної моделі електричної м'ясорубки. Але якщо їх немає, то в спеціалізованих магазинах виробників завжди можна замовити відсутній комплект пристосувань.

Тестування пристроїв

Для визначення якості отриманого соку опишемо проведене тестування соковижималок, зроблених на основі м'ясорубок. Підготуємо по одному кілограму митих томатів, апельсинів, яблук.

Спочатку перетрем їх на ручному виробі з сокової насадкою. Те ж саме зробимо на електричній моделі. Отриманий результат порівнянний за якістю перемолу, чистоту отриманого соку. Проаналізуємо роботу насадок і швидкість виконання.

У підсумку можна зробити висновок, що електрична соковижималка дає за якістю кращий сік і перетерті фрукти. За рахунок високої швидкості вона швидко і добре виконала роботу. М'якоті залишилося менше, ніж при роботі ручної соковижималки.

Якщо ви потребуєте у виконанні більшого обсягу соку, при цьому зробити роботу швидко, вам однозначно краще вибрати електричну м'ясорубку з насадкою для отримання соків. Якщо робота з перетиранием фруктів і овочів зводиться до кількох склянок соку, розгляньте варіант ручної невибагливою соковижималки на базі м'ясорубки. У будь-якому випадку кожна з моделей зможе виконати свою функцію і пригостити вас смачним свіжовичавленим соком.