Праска для подорожей

Популярність малогабаритної техніки та електроніки дуже швидко зростає. Це пояснюється бурхливими темпами життя, банальним браком часу та використанням сучасних технологій. Сьогодні виробники пропонують широкому колу споживачів портативні USB міні-праски, які дають своїм власникам найбільш привабливі можливості.

Що таке портативний USB міні-праска

Портативний USB міні-праска − один з найяскравіших представників малогабаритної техніки. Він призначений для догляду за одягом в обмежених умовах, які часто зустрічаються в подорожі або відрядження. Апарат являє собою компактний виріб, що працює за принципом популярного серед дівчат прасування для розгладження волосся. А з вигляду він дещо нагадує прищіпку.

У дорожнього міні-праски є кілька важливих відмінностей від «старших» побратимів:

  • портативність − працює від вбудованих акумуляторів, тобто без прив'язки до електромережі;
  • може заряджатися від ноутбука, настільного комп'ютера, потужного смартфона, що має відповідну функцію, або зарядного пристрою для нього;
  • має невелику потужність і дбайливо розгладжує саму ніжну тканину;
  • надзвичайно компактний — може розміститися в портмоне або навіть кишені сорочки.

Важливо! Високої продуктивності від цього апарату чекати не варто. Використовувати його в побуті для прасування простирадлом, підковдр, особливо якщо їх багато, навряд чи раціонально. Хоча це й можливо, то процес займе дуже багато часу. Призначається USB міні-праска для інших цілей.

Як користуватися

Використовувати міні-праска дуже просто:

  • зарядіть гаджет від USB (можна використовувати порт ноутбука або зарядний пристрій для смартфона) або вставити батарейки;
  • закріпіть потрібним чином прищіпки на одязі;
  • проведіть праскою вертикально закріпленою між двома площинами тканини;
  • насолоджуйтеся отриманим результатом.

Всього кілька хвилин — і стрілки на брюках, комірець або манжети на сорочці опиняться в бездоганному стані.

Кому знадобиться

Бути завжди охайним і доглянутим надзвичайно важливо. Особливо актуально це для ділових людей, від вигляду яких багато в чому залежить успіх у справах. Людина в чистому і ретельно випрасуваному костюмі викликає куди більше довіри у партнерів по переговорному процесу і під час ділової зустрічі.

Люди, часто виїжджають у відрядження, чудово знають, наскільки складно в дорозі підтримувати бездоганний зовнішній вигляд. У готелях можна користуватися праскою, але буває і так, що цей нехитрий апарат не працює, зайнятий або просто відсутня − таке часто трапляється в невеликих містах та у сільській місцевості.

Саме для таких випадків і створений дорожній міні-утюжок USB. Він завжди під рукою, у нього немає проводів, і це привертає до нього загальну увагу.

Але не тільки діловим людям і бізнес-леді буде корисний міні-праска. Знадобиться він і відпускникам, які виїжджають на дачу або вирішили зупинитися в приватному секторі курортного селища на березі теплого моря.

Цікаво! Гаджет не займе місця в багажі, а вага апарата не перевищує 100 грамів.

Вартість портативного праски

Може здатися, що такий цікавий апарат коштує дорого. Насправді він продається в інтернет-магазинах про цілком доступною ціною (не дорожче 1000 рублів). І якщо в сім'ї кілька людей люблять подорожувати або часто їздять у відрядження, кожен з них може придбати для себе персональний гаджет.