У США мати 4 дітей побудувала будинок по урокам на YouTube

Історія вражає самовідданістю та силою людського духу! Ніколи не потрібно опускати руки і скаржитися на долю. У кожного з нас є можливості, які треба включати в хвилини потреби і реалізовувати мрії.

Непросте сімейне життя

Не думаю, що коли громадянка США по імені Кара Брукинс виходила заміж перший раз, вона знала наперед усі труднощі, що приготувала їй життя. Перший шлюб розпався, а другий закінчився практично втечею − другий чоловік виявився психічно нездорової особистістю. У відвертих інтерв'ю Кара ділиться жахливими подробицями, як вона зазнавала морального і фізичного насильства − наприклад, її на очах у діточок могли почати душити або кинути з усією силою об стіну! Страшно подумати, наскільки важкий психологічний слід залишився на душі у дітей, не кажучи вже про страждання самої Кари!

Статистика – річ невблаганна! В Америці кількість розлучень зростає рік від року, і за останніми даними становить 53% від числа шлюбів. До головних причин розставання подружжя фахівці відносять зради, насильство в сім'ї і фінансові труднощі.

До 2007 року невдалий другий шлюб нарешті розпався, але Кара Брукинс залишилася буквально на вулиці з чотирма дітьми.

Вихід є завжди!

На момент розлучення самої героїні було 45 років, її дітям, якщо перераховувати за старшинством: 17, 15, 11 і 2. Вони повернулися додому після вихідних і побачили страшну картину: їх будинок зруйнований торнадо. Накопичень на купівлю нового житла немає, чоловік неосудний. Що робити? Брати життя у свої руки і починати діяти!

Американка в 2008 році бере кредит, витрачає 20 000 доларів на придбання земельної ділянки, залишається ще 150 000 на будівельні матеріали. Платити будівельникам нема чим, і родина починає зведення будинку своїми силами, керуючись відеороликами з каналів на YouTube!

Кара жодного разу в житті не займалася будівництвом, не має спеціальної освіти, але вона не побоялася навчитися новому і почати життя з чистого аркуша.

Діти щиро підтримали мати і взяли активну участь у будівництві, докладаючи всі можливі сили. 15-річний Дрю допомагав складати креслення. Ті, хто молодший, носили воду з ставка неподалік від будівельного майданчика для розведення цементу. Дружна сім'я залито фундамент, зводила стіни, монтувала дах, прокладала інженерні комунікації, каналізацію, робила для розведення електрики. Для того, щоб будівництво швидше закінчилася, самовіддана жінка працювала навіть вночі! Будівельні інспектора спочатку порахували затію відверто божевільною, але будинок пройшов перевірку, і сім'я отримала дозвіл. Мати і діти власними руками виклали плитку та пофарбували стіни, продумали інтер'єр, наводячи затишок. Всі інструкції були взяті з інтернету.

Світ не без добрих людей! Сім'ї допомагав колишній пожежник на пенсії. Чоловік теж ніколи не був будівельником, а працював за символічну плату.

Епопея зі зведенням будинку зайняла рівно дев'ять місяців. Урочистий переїзд відбувся у 2009 році. В результаті вийшов чудовий особняк, який зараз оцінюється в 500 000 доларів! Площа особняка склала 325 кв. м, у ньому п'ять спалень, є навіть гараж, здатний вмістити три автомобіля.

Як склалося життя потім

Кара Брукинс дуже соромилася ділитися сумним досвідом своєї невдалої сімейного життя, але потім прийшло розуміння, що цим треба ділитися. Можливо, її історія допоможе іншим жінкам впоратися з подібною ситуацією. Американка написала дивовижну книгу, потім ще одну, стала визнаним письменником і роз'їжджає по США в якості мотиваційного спікера. В інтернеті можна знайти її унікальні лекції.

За допомогою Twitter жінка розповідає про те, що вони як і раніше працюють, постійно покращуючи свій «особняк мрії». Цікаво вийшло: історія почалася з втрати всього, але Брукинс хотіла дати дітям дах над головою, а в підсумку побудувала справжню міцну сім'ю, де кожен горою стоїть за іншого. Так, праця і спільна мета зближують! Незважаючи на труднощі, сім'я збереглася, зробивши справжнє диво.

За деякими даними, Кара Брукинс проживає в Нью-Йорку, працює старшим комп'ютерним аналітиком і продовжує писати книги. Це дійсно дуже стійка жінка, не зломлена труднощами, з якої варто брати приклад!