Як відключити підсвічування клавіатури на ноутбуці

Комп'ютерна техніка дозволяє виконувати різні завдання, працювати з інформацією і підтримувати зв'язок з іншими користувачами. Однак для повноцінної роботи і виконання всіх функцій техніки необхідно забезпечити взаємодію різних пристроїв. Для здійснення цього завдання виробники розробили різну техніку для введення і виведення інформації.

Як вмикати і вимикати підсвічування клавіатури?

Одним з важливих елементів є клавіатура, її призначення полягає у введенні даних, виконанні різних завдань і функцій. Виробники намагаються покращити свою техніку і додати додаткові можливості для підвищення продуктивності. Останнім часом популярною стала опція підсвічування клавіш. Вона допомагає виконувати роботу навіть в умовах поганого освітлення. У нашій статті ми розповімо про способи активації, як відключити на ноутбуці дану можливість в стандартних умовах.

Важливо! Не всі моделі володіють функцією підсвічування, варто уточнити наявність опції в налаштуваннях і основні параметри системи або при покупці пристрою.

Багато користувачів не знають, як правильно здійснити підключення підсвічування на техніці. Основна складність пов'язана з відмінностями в моделях і версіях обладнання. Якщо ви зіткнулися з даною ситуацією, варто прочитати інструкцію і керівництво по експлуатації, яке йде в комплекті з документацією до купується техніці. В ній ви зможете знайти необхідні відомості і алгоритм роботи.

У разі її відсутності або втрати можна знайти необхідну інформацію в Інтернеті і порадитися з фахівцями перед покупкою. Для зручності ми пропонуємо вам скористатися наступними методами:

  1. Підключіть комп'ютер до джерела живлення, підключіть клавіатуру одним з можливих способів.
  2. Після цього натисніть спеціальну клавішу(зазвичай використовується F5 для активації).
  3. Якщо це не допомогло, спробуйте використовувати поєднання клавіш Fn(функціональна клавіша на сучасних версіях клавіатур) та F5.
  4. Також можна використовувати спеціальні утиліти для виконання функцій, їх можна скачати в Інтернеті на офіційних сайтах.

У різних версіях обладнання та операційної системи призначення клавіш може відрізнятися, варто заздалегідь дізнатися їх призначення і при необхідності задати відповідні параметри в налаштуваннях.

Важливо! Інформацію про призначення гарячих клавіш можна дізнатися на спеціальних сайтах в Інтернеті, також можна подивитися їх призначення в основному меню налаштування BIOS.

Чому може не включатися підсвічування?

Зазвичай ця опція не викликає труднощів при активації. Але в ряді випадків можуть виникнути проблеми у виконанні основного завдання. Найбільш часто зустрічаються наступні причини неполадок:

  • Неправильне виконання дій з підключення та налаштування.
  • Механічне пошкодження елементів, потрапляння вологи, сторонніх елементів в корпус.
  • Збій в налаштуваннях і параметри роботи системи.
  • Відсутність даної функції на використовуваній моделі клавіатури.

Зробіть самостійну діагностику, огляньте зовнішній вигляд техніки і перевірте програмне забезпечення. При можливості можна самостійно зробити налаштування або ремонт. Якщо у вас є гарантія, зверніться за допомогою в сервісний центр.