Як налаштувати колонку JBL

Бездротовий динамік JBL набуває останнім часом справжню популярність. Користувачів, особливо шкільного віку, можна з гаджетом в руках зустріти практично всюди. Адже пристрій не дуже дороге, а коли ще буде шанс порадувати оточуючих улюбленими аудіокомпозиціями. Ну і іншим теж згодиться. Послухати музику у тісному колі, до лісової галявини включно, на пляжі, в поході, на міській вулиці — це перевага. Маючи тільки смартфон або планшет, можна організувати собі справжню дискотеку далеко від концертних залів і диско-клубів.

Особливості підключення колонки JBL

Колонка JBL придбана, залишається тільки підключити і активно використовувати за призначенням. Слід зазначити, що це зовсім нескладний процес і для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android, і під управлінням операційної системи iOS. Але ряд певних дій для того, щоб пристрій задіяти, зробити необхідно, і треба чітко знати, як це робиться. Щоб потім не шукати інформацію похапцем.

Слід пам'ятати, що підключити колонки можна з використанням бездротової технології Bluetooth, а не тільки з нею.

Першим кроком буде натискання на колонці кнопки включення. Її треба утримувати натиснутою доти, поки не прозвучить специфічний сигнал, який вказує на те, що пристрій увімкнено.

Інструкція з підключення колонки JBL по блютуз

Як підключити виносні динаміки JBL через Bluetooth на практиці? До речі, слід зазначити, що це дуже хороший спосіб підключення, при його реалізації не потрібно ніяких кабелів, роз'ємів, штекерів і інших елементів інтерфейсу.

В деякій мірі сигнал може бути гірше, ніж при дротове підключення, але не настільки, щоб жертвувати настільки зручним способом приєднання. Та й просто смартфоном, обвешанным різними пристроями, банально незручно користуватися.

Отже, щоб таки отримати можливість насолоджуватися аудиокомпозациями, маючи лише один смартфон, слід знайти стіл, неподалік від розеток електроживлення. Покласти мобільні пристрої поруч один з одним. На обох гаджетах слід запустити адаптер Bluetooth. Щоб цей процес без проблем провести на колонці, треба натиснути відповідну кнопку і утримувати її знову до характерного сигналу, як і при включенні самої колонки. Коли з'явиться миготіння червоним і синім кольором навколо кнопки — все, вона готова до роботи.

Як налаштувати колонку JBL Сһагде 3

Тепер пора налаштувати смартфон (планшет, інший пристрій).

  1. В Андроїд-гаджетах треба зайти на сторінку налаштувань. Зазвичай вкладка з підключенням і налаштуваннями Блютуза знаходиться у верхній частині сторінки.
  2. Далі слід задіяти "Пошук пристроїв", вибрати колонку і підтвердити з'єднання.
  3. Все, на цьому налаштування закінчилися, з'єднання готове до роботи.
  4. Якщо воно несподівано відключиться, просто треба повторити всі розглянуті налаштування.

Підключення через AUX. Для його здійснення необхідний кабель 3,5 мм, зазвичай на смартфонах і планшетах використовуваний для підключення навушників.

  1. В цьому випадку практично не потрібні ніякі настройки.
  2. Підключай, регулюй звук і слухай музику.
  3. Але знову ж, пристрій буде обвешано проводами.

Крім роз'єму 3.5 мм є й інші, більш нові. Наприклад, на пристрої останній з версій iOS.

Останні все ж зустрічаються набагато рідше, ніж пристрої на Android, так як встановлюються практично тільки на мобільні пристрої американської компанії Apple.

Обов'язково слід звернути увагу на кілька важливих моментів. Якщо не вдається підключити та налаштувати зовнішні динаміки, проблема може полягати у виході з ладу операційної системи. Якщо немає відповідного досвіду, краще довірити перепрошивку фахівцям із сервісних центрів.

Якщо намагатися зробити перепрошивку самостійно, можна вивести систему з ладу, і тоді приведення її в робочий стан займе набагато більше часу, ніж планувалося спочатку. У фахівців, тим більше сертифікованих, набагато більше можливостей виправити гаджет, так як вони володіють спеціальними знаннями і працюють на спеціалізованому обладнанні.