Мишка не спрацьовує з першого кліка

В процесі експлуатації того або іншого пристрою, з часом можна помітити виникнення різного роду проблем. Проте не кожна людина розуміє, що необхідно робити в описаній ситуації. У цій статті розберемо проблему непрацездатності комп'ютерної миші. А також розглянемо способи усунення джерел дефекту.

Чому мишка не натискається з першого разу

Причини можуть бути зовсім різними. Отже, нижче представлені найбільш поширені з них:

 • Найчастіше несправність утворюється за наявності забруднення. Сміття часто потрапляє у процесі тривалої служби винаходу. Відповідно, якщо клік відбувається через раз або зовсім не здійснюється, варто перевірити конструкцію на чистоту.
 • Наступний варіант результату подій — звичайна поломка безпосередньо всередині обладнання. У цьому моменті варто розуміти, що цих джерел може бути досить багато.

ДОВІДКА. А ситуація може зароджуватися як в нових виробах, так і в тих, що тривало піддавалися до роботи.

 • Крім цього, у багатьох користувачів з'являються проблеми з справністю роз'єму. Пошкоджене гніздо може послужити утворенню найбільш рідкісних зіткнень контактів між самим спорудою і аксесуаром.
 • Якщо не розглядати технічні сторони, то необхідно згадати про драйвери. Названий аспект найбільше стосується ігрових приладів. Справа в тому, що певні програми здатні розпізнавати ті чи інші агрегати підключені в операційній системі. Якщо встановлена стара версія, то мишка може завжди здійснювати свої функції. Сюди також відноситься відсутність потрібних додатків.
 • Варто не забувати про можливість повільного реагування самого процесора. Якщо він сильно навантажений, то інформація до певного місця може доходити досить довго.
 • Присутність вірусів також відноситься до пунктів причин.
 • З-за того, що для сучасних технологій потрібні спеціальні вимоги, комп'ютер може бути несумісний з приєднаним пристроєм.
 • Для власників ноутбуків варто звернути увагу на електроживлення, а саме, на його налаштування.

Варіанти рішення проблеми, якщо мишка не спрацьовує з першого кліка

Дізнавшись про можливі проблематики, можна приступати до способів їх усунення:

 1. Як вже було описано, найпопулярнішим випадком виступає наявність сміття. У такому випадку варто ретельно оглянути сам прилад і відтворити його чистку.
 2. При несправності гнізда, потрібно підключити мишу до іншого обладнання та перевірити її працездатність. Якщо вона справна, то справа точно в роз'ємі. Навіть якщо джерело криється безпосередньо в самому аксесуар, доведеться звертатися в сервісний центр або ж купувати нове винахід.
 3. Крім цього, можна спробувати встановити відповідні драйвери. Їх можна знайти на офіційному сайті. І, дотримуючись доступною до інструкції, зробити розпакування файлу.
 4. Якщо процесор у вас занадто завантажений, то треба надати для нього розвантаження. Наприклад, забезпечити для деяких програм роботу у фоновому режимі.
 5. При вірусах треба постаратися вилікувати ПК за допомогою тачпада.