Рейтинг лазерних БФП для дому 2019

Як часто у дорослої людини виникає необхідність у розкритті тексту документа або будинку? Можливо рідко, адже зробити це він може або на роботі в офісі, або скориставшись послугами спеціальних салонів. Інша справа школярі і студенти, для яких підготовка контрольних, рефератів і курсових є щоденною необхідністю. Забезпечити потреби кожного з членів сім'ї може багатофункціональний пристрій лазерного типу, що поєднує в собі можливості принтера, сканера і копіра.

Яке лазерне МФУ вибрати для будинку

Зважившись придбати лазерне МФУ додому, людина отримує безперечну вигоду, що виражається в таких моментах:

 1. Зручність використання. Робота з одним пристроєм економить час і сили. Більшість моделей оснащені зрозумілим інтерфейсом, за якими розбереться навіть дитина.
 2. Економія грошей. Вартість одного МФУ значно менше загальної суми яку доведеться заплатити, якщо купувати кілька видів орг.техніки окремо.
 3. Висока якість друку. У порівнянні з пристроями, з іншими типами друку лазерні пристрої найкраще друкують чорно-білі документи та зображення, які найчастіше і необхідні для будинку.
 4. Комфорт і естетичність. Сучасні моделі техніки мають приємний дизайн і практично позбавлені дратівливих погляд проводів.
 5. Ергономічність. Навіть саме великогабаритне МФУ займає набагато менше місця, ніж встановлені в одному приміщенні принтер, сканер і копір.

Серед наявних недоліків варто підкреслити один – якщо з ладу вийшов один вузол, робота інших також зупиниться. Вирішити проблему допоможе придбання нових деталей і ремонт, який зможуть провести у будь-якому сервісному центрі.

Як вибрати краще лазерне МФУ для дому?

Вибираючи між декількома моделями лазерних багатофункціональних пристроїв потрібно звернути увагу на такі параметри:

 1. Швидкість друку. Високошвидкісними вважаються моделі, здатні видавати по 25-30 аркушів за хвилину. Для домашнього використання цей параметр не особливо важливий, але занадто повільна робота може приносити користувачеві незручності.
 2. Гучність роботи. Якщо прилад занадто гучний, для використання в домашніх умовах він може не підійти. Гучний звук може турбувати не тільки мешканців квартири, але і сусідів.
 3. Тип паперу. Деякі моделі МФУ розпізнають тільки один носій – папір формату А4. Тим, хто хоче з їх допомогою створювати листівки, конверти та фотографії слід розпитати продавця-консультанта про особливості пристрою.
 4. Можливості сканера. У більшості випадків для забезпечення домашніх потреб підходять пристрої, де сканер не відрізняється високим дозволом (600-1200 dpi) і швидкістю роботи. Для професійного використання дозвіл має бути вище – від 2400 dpi.
 5. Додаткові можливості. До функцій, помітно полегшує процес експлуатації сучасних МФУ, відносять автоматизацію введення і виведення чистого паперу і готових документів.

Ще одним важливим параметром є інтерфейс підключення. Сучасні моделі розраховані на те, що їх можна встановлювати далеко від комп'ютера, що особливо зручно для квартир і будинків з невеликою площею. Такі пристрої працюють від електричної мережі, а сигнал ловлять через Wi-Fi.

Кращі лазерні МФУ для дому 2019 – рейтинг

У сегменті лазерних МФУ числиться безліч виробників. Якісні і відносно дешеві моделі можна знайти у HP і Canon. Похвалитися відмінною якістю друку і швидкістю копіювання можуть незмінні лідери по виробництву орг. техніки, такі як Hewlett-Packard, Brother, Xerox, Kyocera, Samsung.

Важливо! Ціни на багато апарати штучно занижені. Виробники компенсують грошові втрати від продажів МФУ на надзвичайно дорогих расходниках, без яких їх робота неможлива. Так, HP вважається одним з найбільш дорогих в обслуговуванні, в той час як для моделей від Pantum можна придбати тонер для дозаправки. Оптимальними за вартістю експлуатації вважаються лазерні апарати від Brother і Kyocera.

Кольорові лазерні МФУ для дому

До числа найбільш підходящих для домашнього використання підтримуючих кольоровий друк пристроїв відносять:

 1. Brother модель DCP-9020CDW. Підтримує інтеграцію з популярними хмарними сховищами МФУ від Brother — це дуже практично. Апарат управляється вручну за допомогою сенсорного дисплея з зрозумілим меню і великими значками. Недорогий в обслуговуванні він може друкувати безпосередньо з планшетів і смартфонів, ловлячи сигнал від Wi-Fi, що користується величезним попитом у молоді. Серед мінусів відзначають відсутність роз'єму для флешки і неможливість друку фотографій.
 2. HP Color LaserJet модель Pro MFP M377dw. Легкий і компактний апарат відрізняється своїм привабливим зовнішнім виглядом. Серед плюсів виділяють високу швидкість кольорового сканування і друку, автоматичний двосторонній друк і широкі можливості підключень. До недоліків відносять дорожнечу матеріалів і відсутність можливості сканування зображення одночасно з двох сторін.
 3. KYOCERA ECOSYS M5526cdw. Японський апарат KYOCERA володіє повним набором автоматичних функцій, може друкувати і сканувати документи одночасно з двох сторін. Він розрахований на всілякі варіанти підключень, оснащений Wi-Fi. До недоліків можна віднести труднощі з налаштуванням драйверів і великі габарити пристрою.

Лазерні чорно-білі МФУ для дому

Для роздруківки документів в чорно-білому кольорі підходять такі, що потрапили в рейтинг кращих МФУ для домашнього використання за даними 2019 року, моделі:

 1. Brother DCP-L2520DWR. Лазерний апарат даної моделі підтримує двосторонній друк, підтримує більшість функцій, має закритий лоток для паперу. Картриджі в ньому легко змінюються. До недоліків можна віднести відсутність підсвічування на дисплеї, великий розмір і не ергономічну конструкцію дуплексних модулів.
 2. Canon i-SENSYS MF232w. МФУ відрізняється швидкою і якісною печаткою. Плюсом є наявність зручного поворотного дисплея і інтерфейсу, що підтримує більшість популярних мобільних сервісів. До недоліків відносять відсутність двостороннього друку.
 3. Samsung Xpress M2070W. Дана модель відмінно підходить як для дому, так і для офісів, які не потребують високої швидкості друку. МФУ від Samsung легко перепрошити і підключити до будь-якої з відомих операційних систем. До недоліків відносять невелику кількість тонера в що йде в комплекті з пристроєм картриджі. Відмінною рисою даної моделі є підтримка технології NFC, яка дозволяє друкувати зображення зі смартфонів і планшетів в один дотик.
 4. Pantum M6607NW. Відрізняється багатою комплектацією, здатне приймати факсимільні повідомлення МФУ здатний роздруковувати 22 сторінки в хвилину. Сканер обладнаний автоматичною подачею паперу. Витратні матеріали коштують недорого, балони з тонером можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині. До недоліків відносять високий шум при роботі і нестійкий корпус, виконаний з пластику, який ламається і скрипить.

Рада! Щоб придбати максимально зручний і в той же час вигідний апарат для друку і сканування документів в домашніх умовах, потрібно заздалегідь визначити майбутні обсяги друку і вирахувати вартість кожного аркуша. Це допоможе зрозуміти, скільки знадобиться заплатити за барабани з тонером в рік.