Струменеві мфу, що це?

МФУ можна назвати будь багатофункціональний пристрій. Однак на сьогоднішній день асоціації почали зіставлятися з устаткуванням, яке може сканувати, друкувати і копіювати одночасно. Нижче розглянемо особливості техніки, а так само з'ясуємо як його переваги, так і недоліки.

Чим відрізняються мфу від простих принтерів

Незважаючи на масу схожих характеристик, можна виділити кілька відмінностей. Наприклад:

 1. Виходячи з основних призначень мфу, стає зрозуміло, на відміну від звичайних моделей, які тільки друкують, вони можуть функціонувати навіть як ксерокс і сканер. Отже, при виборі рекомендується розбиратися в критеріях не всієї установки в цілому, а окремо по його функціоналу (наприклад, копіювальна техніки і факс).
 2. Таким чином, перший із названих агрегатів вважається найбільш зручним за рахунок власних розширених дій.

Довідка! Тільки тоді, коли це доречно.

Струменевий бфп що це таке

Як вже було раніше сказано, цей пристрій надає користувачеві копіювати, сканувати і друкувати тексти і зображення. Крім цього, слід знати наступні факти:

 • Описуваний принтер здатний друкувати як текст, так і фотографії, великого розміру зображення і листівки. А головне — у відмінній якості.
 • Для цього різновиду конструкції необхідна у використанні спеціальний папір з ідеально рівною поверхнею.
 • Якщо говорити про швидкість виконання функції, то варто розуміти, що показник безпосередньо залежить від обсягу призначеної роботи. Так, якщо ви збираєтеся друкувати відразу декілька сторінок, то доведеться почекати деякий час. Однак при завданні провести один лист техніка швидко з ним впоратися.

Плюси і мінуси струменевого мфу

Щоб остаточно визначитися: чи потрібно купувати назване обладнання чи ні, бажано також розглянути як позитивні, так і негативні сторони, з якими користувач може зіткнутися під час експлуатації.

 • Винахід має невисокою собівартістю, отже, і доступністю. Таким чином, бажаючий людина запросто може придбати прилад.

Важливо! Якщо обладнання зламалося, то простіше придбати нове, а не займатися ремонтом старого.

 • Також перевагою виступає невеликий розмір. Тобто власник має ймовірність розташувати його так, як зручно йому, навіть на краю стола.
 • Що стосується покупки витратних матеріалів, то це невеликі витрати. Щоб забезпечити ними принтер, не потрібні спеціальні знання та вміння.
 • На відміну від подібних пристроїв, струменевий гарантує чіткість і високий дозвіл зображення. Найбільші показники можуть досягати позначки 9600X2400 в dpi. Так що деталізація дрібних частинок забезпечена.

З недоліків слід виділити нижче представлені пункти:

 1. Щоб надрукувати одну сторінку, знадобиться використання значної кількості чорнила.
 2. Швидше за все, згодом винахід почне підтікати. Відповідно, будуть бруднитися як руки, так і сама папір.
 3. У разі якщо техніка буде тривалий час перебувати в неробочому стані, може засохнути в головці для друку. При цьому можливий летальних результат для пристрою.
 4. Не варто купувати струминну модель, якщо вам треба постійно роздруковувати значний обсяг сторінок. З цією метою краще підібрати лазерний варіант.

Таким чином, можливо самостійно підсумувати і визначити: чи дійсно потрібен цей агрегат в тій чи іншій ситуації. Відповідь безпосередньо залежить від передбачуваного призначення і позволительного бюджету.