Як прибрати відлуння в мікрофоні

Мікрофони використовуються у різних сферах: студійні роботи, звукозапис, зйомки... Можна застосовувати його для дозвілля і розваги — спілкування з користувачами в іграх і Skype, співу караоке і т. д. В роботі практично будь-якої техніки можуть відбуватися збої. Одним з проявів зниження якості роботи мікрофона є виникнення специфічного ефекту відлуння. Як від нього позбавитися? Про способи вирішення проблеми — далі.

Як позбутися від луни в мікрофоні

При появі даної несправності слід насамперед підключити мікрофон до іншого комп'ютера. Якщо нічого не змінилося, значить проблема в аксесуарі. Доведеться зробити налаштування або купити нове обладнання. Спочатку виконайте наступні маніпуляції:

  1. Спробуйте зменшити гучність на мікрофоні і на комп'ютері. Іноді буває так, що обладнання не призначене для виведення звуків великій гучності звідси з'являються проблеми.
  2. Перевірте стан техніки, при наявності дефектів зверніться в сервісний центр, а у випадку з застарілою моделлю просто купіть новий мікрофон.
  3. Вимкніть додаткове обладнання від комп'ютера, оскільки воно може перебивати сигнал.
  4. Спробуйте перезавантажити систему і виконати повторне підключення апаратури. Періодично від довгої експлуатації у функціонуванні техніки можуть спостерігатися збої, необхідно робити невеликі перерви.

При відсутності результату, швидше за все, причина криється в налаштуваннях системи. Про те, як це виправити буде розказано нижче.

ВАЖЛИВО! Не намагайтеся самостійно ремонтувати пристрій — це небезпечно і може призвести до виходу його з ладу. Зверніться в спеціалізований сервісний центр.

Як прибрати відлуння в навушниках з мікрофоном

Якщо ви користуєтеся гарнітура з вбудованим мікрофоном, та при роботі з'явилася луна, то принцип вирішення проблеми схожий на схему при використанні звичайного мікрофона. Перевірте все по пунктах і визначити джерело проблеми. Після цього приступайте до його усунення. Виконайте всі дії згідно інструкції, наведеної вище.

При підключенні бездротових версій ехо може з'являтися з-за великого видалення від техніки і при низькому рівні заряду батареї. Автономний режим розрахований на певний час, не забувайте періодично заряджати пристрій. Також рекомендується проводити чистку гарнітури для нормального функціонування без перешкод.

Як відключити луна в мікрофоні на комп'ютері

Якщо описані вище дії не допомогли вирішити проблему і робота мікрофона не налагодилася, варто спробувати усунути проблему через налаштування в комп'ютері. Процес не займе багато часу і не викличе труднощів навіть у початківця користувача. Для зручності представляємо покрокову послідовність дій регулювання роботи техніки:

  1. Зайдіть в «Панель управління» через меню Пуск або натисканням клавіші.
  2. Після цього перейдіть в «Обладнання і звук», а потім відкрийте вкладку «Звук».
  3. Зі списку запропонованих пристроїв виберіть необхідний пункт. Зайдіть у властивості і відредагуйте їх.
  4. Після цього можна перевстановити драйвери або оновити їх версію.
  5. Додатково налаштуйте параметри виведення звуку. Збережіть налаштування і перезавантажте систему.

Після виконання дій, ехо повинно зникнути. Якщо цього не сталося, варто звернутися за допомогою до майстра або в центр технічної підтримки, де була куплена апаратура.