Змінився колір екрану монітора що робити

Кожному пристрою властиво знаходити несправності в процесі експлуатації. Однак при цьому слід знати, якими варіантами виправлення ситуації можна користуватися. У цій статті розглянемо випадок з виникненням різних кольорів на екрані, а також виявимо основні методи по усуненню проблеми.

В залежності від джерела зародження дефекту може утворитися той або інший відтінок. Частіше за все можливо розрізняти такі кольори, як жовтий, зелений, синій або червоний.

Чому змінюється колір: проблеми і їх рішення

Звичайно ж, проблема не з'являються на порожньому місці. Таким чином, важливо виділити чотири основних причини:

  • Несправність відеокарти;
  • У моніторі;
  • Кабель;
  • Програмні налаштування.

Отже, до кожної з них можна співвіднести різні наслідки події. Для початку розберемося з першою з представленої ймовірності:

  • Цілком ймовірно, що відеокарта згоріла. Однак це більше відноситься до користувачів прямої взаємодії комп'ютера і телевізора з антеною. Від останнього зі згаданих конструкцій може виходити «наводка паразитів». Саме вони заважають повноцінної працездатності. Відповідно, має сенс переглянути поверхню карти на наявність сторонніх утворень. У негативному результаті бажано замінити виріб. Після чого слід перевірити температуру всередині блоку.

УВАГА! Вона не повинна зашкалювати межі 90 градусів. В іншому випадку необхідно відтворювати чищення внутрішніх складових. Також варто звернути увагу на кулер. Важливо, щоб він був функціональним.

  • Також варто розібратися безпосередньо з екраном. Найчастіше, якщо пристрій починає фарбувати фон в теплі тони, то справа йде з лампами, що починають сідати. Отже, власнику треба змінити їх на нові вироби. Але можливо, що матриця теж грає роль. Щоб точно визначитися з джерелом, рекомендується прибрати шлейф з матриці і активувати екран. Якщо колір монітора виявиться червоним, то потрібна заміна підсвічування.
  • Часто можна помітити, що близько ПК знаходиться безліч проводів. З-за малого місця вони все плутаються і розташовуються в незручному становищі — тобто помітно згинаються. Так що можливо, що внутрішні деталі лопнули за рахунок неправильної пози. Відповідно, досить лише замінити початкове виріб на нове.
  • Якщо відсутні підстави покладатися на вищезазначені аспекти, то варто задуматися над програмними налаштуваннями. Найбільш комфортним варіантом виправлення виступає калібрування. Зробити це можна за допомогою панелі управління операційної системи. Досить зайти в розділ «обладнання і звук», а далі перейти в «екран». Там ви зможете виявити рядок під назвою «калібрування кольорів». Після того, як ви відзначите, з'являється вікно з підказками. Рекомендується до них дотримуватися. Так можна легко домогтися бажаного результату.

ДОВІДКА! Крім цього, існують спеціальні драйвера, які допомагають змінити колірні параметри. Їх можна знайти на просторах інтернету.