Незвичайне використання несправного монітора

Технічний прогрес невпинно крокує вперед! Новинки з'являються так часто, що багато користувачів біжать за ними в магазин, незважаючи на наявність цілком робочої, але морально застарілої моделі. Викидати її шкода, залишається тільки продавати або давати їй нове життя, переробивши і надавши нове, іноді абсолютно несподіване призначення. Якщо ж у такій моделі є технічні несправності, то в такому випадку тільки другий варіант підходить.

У цій статті мова піде про несправних моніторах і про те, що можна зробити з них.

Як підготувати монітор до переробки

В першу чергу, його слід розібрати.

  • Зняти пластиковий корпус і рамку.
  • Відкрутити і відстебнути всі закріплюють деталі.
  • Видаліть всі непотрібні, несправні елементи. Наприклад, це може бути розбита матриця РК-екрану.

Тепер підготуйте до роботи всі необхідні інструменти і додаткові пристосування. А ми пропонуємо варіанти використання пристрою.

Ідеї щодо використання старого монітора

«Кицин дім»

Якщо використовувати вміст вже не вдасться, все одно не варто відразу викидати прилад! Він ще послужить, якщо не вам, то вашим вихованцям!


Власники домашніх тварин знають, як вони люблять освоювати всякі коробки. Корпус старого об'ємного пристрою стане їм прекрасним будиночком. Його легко мити, і таке персональне місце явно сподобається тваринам.
Видаліть всі з приладу, при бажанні пофарбуйте внутрішні поверхні. Зовнішні також можна пофарбувати або задекорувати в техніці декупаж. Залишилося покласти туди матрацик, і «кошкін будинок» готовий!

Акваріум

Акваріум в комп'ютері? А чому б і ні! Якщо екран не показує нічого, милуйтеся на рибок! І будьте впевнені, що вам вдасться справити враження на друзів, забігли в гості.

Звичайно, знадобиться відповідний за розміром акваріум, його вставляють всередину монітора. Таке розміщення надає звичайному акваріуму абсолютно новий вигляд.

ДОВІДКА! Американські бізнесмени і банкіри ставляться до акваріумам в моніторах як до топового подарунку. Тому їх виготовленням займаються не тільки в домашніх умовах, але і в успішній фірмі, що спеціалізується на цих незвичайних акваріумах.

Квіткарка

Вам належить утилізація старої техніки, яка вийшла з ладу на дачі? Не відправляйте корпус на смітник! Адже перед вами — готова квіткарка. Її можна розмістити в будь-якому місці! Заповнюйте простір землею, садіть квіти, і насолоджуйтеся!

Крім того, об'ємний монітор ви можете перетворити в тумбочку або клітку для папуги, а плаский в стільницю або світильник. У вас можуть з'явитися й інші ідеї. Адже ви зрозуміли головне: друге життя пристрої — це реально!