Що таке епілятор.

В даний час існує величезна кількість способів видалення небажаного волосся з тіла. До одного з таких способів відноситься епіляція, тому багато жінок прагнуть придбати такий пристрій, як епілятор, щоб полегшити цю процедуру і не платити зайві гроші за постійне відвідування фахівців. Що таке епілятор і як він працює? Як використовувати його по максимуму і не допустити прикрих помилок?

Що таке епілятор

Епілятор — це спеціальний прилад, який видаляє зайві волосся з тіла шляхом їх висмикування. Кожна жінка, яка спочатку віддавала перевагу звичайній бритві, з часом помічала, що волоски починають рости все швидше і швидше. У підсумку це призводить до необхідності повторювати процедуру все частіше. Деяким доводиться робити це мало не кожен день.

Незважаючи на те, що ефект від використання епілятора тримається набагато довше, неприємним стане суттєва біль, адже цибулини висмикується, а не просто збриваються з шкіри. Але якщо прикласти деякі зусилля, то больові відчуття можна звести до мінімуму, отримавши при цьому перевага довгого збереження результату.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що епіляція і депіляція — різні речі. При депіляції видаляється лише верхній шар, саме тому вже через кілька днів виникає необхідність проводити процедуру по новій. Епіляція — процес висмикування волосків з коренем. Саме для цього і призначений епілятор.

Принцип роботи

У пристрої приладу присутні кілька пар особливих дисків, які захоплюють волосся і виривають їх. Перевагою епілятора є його здатність видаляти навіть самі маленькі волоски, які можуть залишатися на шкірі після використання бритви або інших методів депіляції. Пристрій також відмінно справляється як з тонкими волосками, так і з жорсткими і дуже довгими. Цей ефект досягається за допомогою двох можливих режимів роботи.

  1. Режим з низькою швидкістю призначений для позбавлення від тонких волосся з не дуже великою довжиною. Також він використовується і для самих коротких, які можуть не висмикувати цілком, а лише обриватися.
  2. Другий режим характеризується більш швидкою швидкістю і необхідний при наявності довгих або дуже жорстких волосся. Більш часті щипки зменшують час використання.

Як користуватися епілятором

Для початку врахуйте, що перед використанням слід все ж відростити волосся до довжини не менше 0,5 сантиметрів, інакше пластини просто не зможуть захопити їх і результат вас розчарує. Крім того, не слід натискати на прилад, це з великою ймовірністю зашкодить шкіру і замість гладких ніжок будуть непривабливі подряпини. Епілятор тримайте трохи під нахилом і проводите їм по шкірі плавно, без різких рухів.

Перед епіляцією найкраще прийняти гарячий душ. Це допоможе вам розслабитися, а також розширяться пори, внаслідок чого видалення волосків відбувається менш болісно, швидше і легше. Не лякайтеся, якщо після першого використання вам здається, що біль просто нестерпна — з кожним наступним разом процедура стає більш переносимої.

Види епіляторів

Щоб вибрати ідеальне пристрій, потрібно розібратися, чому ж кожна модель відрізняється одна від одної.

Епілятор з пружиною

Це один з найперших видів даного приладу, в якому висмикування волосся відбувається за допомогою спеціальної пружини. Самим найбільш відзначається недоліком такого пристрою є швидка зношуваність пружини. Постійно замінювати деталь невигідно і незручно.

Дисковий

Саме цю модель ми згадували вище, розповідаючи про принцип роботи. Такі прилади, найбільш поширені і дуже схожі на пружинні, але замість пружини тут використовується комплект дисків.

Пінцетний

Тут же замість дисків або пружини в комплектації пристрою присутні спеціальні металеві пластини. Вони роблять щипок один раз на оборот, що забезпечує захоплення, висмикування і подальше вивільнення волоса.

Машинка для бікіні

Цей прилад дозволяє провести інтимну процедуру вдома самостійно, а не направлятися в дорогий салон. Легкість і швидкість роботи змушує все більшу кількість жінок звернути свою увагу на машинки для зони бікіні.

Портативний лазерний епілятор

Це самий легкий, швидкий і безболісний спосіб видалення волосся за допомогою лазера відбувається миттєве нагрівання клітини, видалення цибулини і таке ж миттєве охолодження. У зв'язку з цим больові відчуття зводяться до нуля.

Але саме ці епілятори досить дорогі. Звичайно, якщо порівнювати з цінами, які виставляють салони, вигода очевидна, але дозволити собі такий поки прилад може не кожна.

Характеристики, на які слід звернути увагу при покупці

Щоб підібрати ідеальний епілятор, вивчіть наступні характеристики:

  1. Марка виробника — найвідоміші бренди зазвичай є перевіреними і надають товари найвищої якості. Крім того, ви отримаєте гарантію і зможете замінити прилад в разі поломки.
  2. Джерело живлення — існують епілятори, які працюють від акумулятора і від мережі. Звичайно, пристрій з акумулятором більш зручно у використанні, його можна спокійно взяти з собою в поїздку або дістатися до важкодоступних зон, але і вартість його значно вище.
  3. Форма і дизайн — зверніть увагу на те, як епілятор лежить у вас в руці. Це запорука комфорту у використанні та досягнення максимального результату. Приємний дизайн, який радує око, також допоможе розслабитися під час не самої приємної процедури.
  4. Ціна — на жаль, найнижча ціна дуже часто є запорукою такої ж низької якості. Але вирішувати, що важливіше — вартість або результат — тільки вам.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати епілятор і користуватися ним. Цей пристрій стане в нагоді кожній жінці, яка хоче мати гладку, атласну шкіру без непривабливих волосків.