Як підключити мр3 модуль до музичного центру

У більшості людей вдома, скоріше всього, завалявся старий музичний центр. Але їм ніхто не користується тільки з однієї причини, він не відтворює сучасні формати і не підтримує носії інформації. Але музичного центру можна дати друге життя.

Що необхідно для підключення мр3 модуля

По своїй конструкції модулі являють собою невеликий mp3-плеєр, який не має своїх колонок і блоку живлення. Щоб заповнити ці відсутні елементи використовується старий музичний центр.

Щоб переробити музичний центр, у нього повинні бути в робочому стані:

 • підсилювача звуку;
 • колонки;
 • блок живлення.

Для переробки будуть необхідні:

 • безпосередньо mp3-модуль;
 • конденсатор 470μF;
 • друкована плата;
 • паяльник;
 • коннектори;
 • проводи.

Важливі моменти перед підключенням

Сьогодні виробники радують майстрів-любителів, виготовляючи спеціальний mp3-модуль для перетворення звуку. Це пристрій може комплектуватися:

 1. Дешеві вироби мають тільки usb-порт.
 2. Дорогі пристрої обладнані дисплеєм.
 3. Пульт Д/У, яким керується обладнання.
 4. Різну кількість портів для різних потреб.
 5. Певні пристрої можуть обладнуватися підсилювачами звуку.

Рекомендація! Для домашніх потреб цілком достатньо найпростішого вироби тільки з портом usb.

Покрокове підключення мр3-модуля до музичного центру

Щоб встановити модульну деталь, необхідно визначити її місце розташування. Якщо ви розбираєтеся в електроніці, то можна припаяти модульну плату до проводів. Якщо ж ні, то можна підключити цю деталь в касетне відділення. При цьому потрібно врахувати можливість пультом управління.

Основні етапи:

 1. Потрібно частково розібрати аудіосистему.
 2. З урахуванням схеми модульної плати і музичного центру, необхідно приєднати проведення до блоку живлення у відповідний висновок модуля.
 3. Після цього потрібно перейти до встановлення модульної плати в місце, яке було обрано. Для чого потрібно під'єднати відповідні висновки модуля і звукової плати аудіосистеми. Процедуру виконують паяльником або використовують aux-вхід.
 4. На останньому етапі модернізації потрібно під'єднати блок живлення, і робота закінчена.

Схеми модульної плати і аудіосистеми, як правило, знаходяться в комплекті до купівельними моделям, інакше їх можна відшукати в інтернеті. Аудіомодуль зобов'язаний мати живлення 5 Вольт. Від 12 До його необхідно приєднувати через блок живлення 12-5 Ст.