Музичний центр з автомагнітоли своїми руками

За допомогою відповідних інструментів ви можете переробити автомобільну магнітолу в пристрій для домашнього прослуховування музики. Вам необхідно відповідне обладнання, таке як блок живлення. І в кілька кроків ви можете зробити автомобільну магнітолу пристроєм для прослуховування музики в приміщенні.

Інструкція по створенню музичного центру з автомагнітоли

Вам потрібен блок живлення для створення музичного центру. Але він не обов'язково повинен бути новим. Якщо у вас є старий комп'ютер, відключіть його від мережі і використовувати його для свого проекту.

 1. Щоб почати роботу з домашньої стереосистемою, знайдіть зелений і чорний проводу на блоці і помістіть між ними шматок дроту, щоб він діяв як перемичка.
 2. На автомобільної стереосистеми скрутіть разом червоний і жовтий кабелі.
 3. Після цього підключіть чорний провід заземлення на стереосистеми до чорного дроту на контактному роз'ємі.
 4. Червоний і жовтий проводу стерео з'єднуються з жовтим проводом роз'єму.
 5. Потім дотримуйтеся звичайних інструкцій, щоб підключити стерео до ваших динаміків.

Хоча використання джерела живлення для підключення автомобільної стереосистеми в будинку — це один із способів, ви можете це зробити, навіть якщо у вас немає блоку.

 1. Можна підключити динаміки до магнітоли, використовуючи сірий і зелений дроти.
 2. Можливо, вам доведеться використовувати додатковий кабель динаміка.
 3. Наступним кроком є підключення жовтого і червоного проводів на стереосистеми і додавання додаткового динаміка для стереозвуку.
 4. З'єднайте дроти пайкою або ізоляційною стрічкою, щоб отримати якісний результат.
 5. Вам потрібен шнур живлення 12 В, щоб можна було підключити пристрій в мережу. Його можна легко придбати в будь-якому технічному магазині.
 6. Відріжте кінець шнура живлення і з'єднайте чорний дріт з лінією білого навколо червоного і жовтого проводів стерео.

Електрична схема з'єднань

Хоча більшість магнітол володіють різними кількістю виходів і входів, відшукати метод підключення їх до мережі 220 Вольт при виготовленні домашньої аудіосистеми нескладно. Стандартна електрична схема підключення кабелів виглядає так:

Для живлення системи використовується звичайний блок живлення старого ПК. Перед тим як підключити його до системи, потрібно перевірити, що пристрій володіє достатньою потужністю, щоб отримати 5 ампер.

Необхідні роз'єми для підключення:

Джерела живлення типу ATX необхідно підключати через керуючі роз'єми. Вони знаходяться на 24 – пиновой гребінці.

На зображенні показано, які дроти необхідно підключати до автомагнітоли.

Спинка пристрою має наступний вигляд:

У різних видів магнітоли місце установки харчування, число виходів звуку і інші параметри можуть відрізнятися. Не змінюються тільки колірні позначення кабелів.

Тестування пристрою

Для перевірки музичного центру вам необхідно спочатку завантажити аудіофайл на портативний носій інформації з USB виходом. Після цього включіть музичний центр в мережу напруги. Має висвітитися індикатор, що підтверджує включення.

Потім вставте флешку в потрібний порт USB. Якщо всі дії були виконані правильно, то динаміки повинні відтворювати звук. Якщо звуку немає, то додайте гучності або перевірте з'єднання усіх контактів.