Як з музичного центру зробити підсилювач

Музичний центр – пристрій для відтворення музики. Але він також може використовуватися в якості підсилювача, наприклад, якщо джерело звукових сигналів знаходиться на телефоні або комп'ютері. Але важливо знати, як правильно здійснювати підключення.

Матеріали і інструменти

Для підключення пристрою до підсилювача не потрібні спеціальні прилади або програми. Нам потрібні тільки 3 речі:

 1. Музичний центр.
 2. Підсилювач.
 3. Кабель тюльпан.

Увага! Процес підключення теж дуже простий, нам потрібно лише підключити кабель до обох пристроїв і здійснити налаштування.

Важливі моменти перед роботою

Існує безліч різновидів техніки, яка відтворює звуки і відео. Але не всі здатні передавати звукові сигнали так само якісно, як це роблять стандартні програвачі. Але останні стають не такими популярними самі по собі, і доводиться шукати, де їх можна застосувати. Виділяють наступне:

 1. Використання системи в якості колонок, щоб посилити звук на телефоні або плеєрі.
 2. Підключити до центру планшет, щоб поліпшити якість звучання.
 3. Використання програвача в якості колонок для телевізорів.
 4. Під'єднання до комп'ютера. Це дозволить не тільки слухати музику, але і дивитися фільми з якісним звучанням.
 5. Підключити до ноутбука. Хороша ідея, якщо у пристрої неякісна аудіосистема.

Довідка! Музичні програвачі здатні прослужити багато років, і у них якісний звук. Особливо радує, що такі прилади можна підключати в якості підсилювача для більшості існуючих сучасних пристроїв.

Підсилювач з музичного центру: покрокова інструкція

Підсилювач можна зробити своїми руками. Підключення здійснюється досить просто, і ніяких додаткових пристосувань крім кабелю-перехідника не потрібно. Робимо наступне:

 1. Оглядаємо пристрій. Шукаємо роз'єми (зазвичай вони розташовані на задній панелі). Нам потрібен порт, до якого можна було б підключити шнур тюльпан. У нього таку назву, оскільки є розгалуження на три кольори: жовтий, червоний і білий.
 2. Щоб правильно вибрати тюльпан, необхідно пояснити продавцю для чого він буде використаний. Можливо, продавець запитає у вас про пристрій, до якого буде підключений підсилювач.
 3. Після виявлення необхідних роз'ємів вставляємо штекери у відповідні порти. Для визначення просто співвідносимо кольору.
 4. Другу сторону кабелю підключіть до пристрою.
 5. Підключення завершено, але потрібно налаштування апарату. Вона не залежить від моделі або типу музичного центру. Останній просто потрібно перевести в режим
 6. Можна включати мелодію.

Аналогічним способом можна підключити його до будь-якого сучасного плеєра до комп'ютера, планшета або телефону. Використовуємо той же кабель тюльпан для з'єднання пристрою та комп'ютера. А ще цей спосіб може бути використаний для підключення підсилювача до музичного центру.

Здійснити підключення програвача до будь-яких інших пристроїв дуже просто. Не потрібні ніякі інші прилади або пристосування. Досить підключати кабель тюльпан до обох приладів і здійснити налаштування.