Як заряджати бездротові навушники

Блютуз навушники користуються попитом, адже вони дуже зручні у використанні. Кожен розуміє, що, купуючи якісну модель, кращим буде якість звучання і прослужать вони в рази довше. Існують і деякі правила експлуатації, зарядки, які важливо дотримуватися, якщо ви хочете якомога довше користуватися своїм новим придбанням. Розглянемо правила зарядки бездротових навушників, щоб ви розуміли, як правильно це робити.

Як заряджати бездротові навушники bluetooth

Технологія блютуз дозволяє користуватися звичними пристроями при цьому не заплутуватися в проводах. Якщо ви тільки плануєте купити блютуз навушники або вже придбали їх, вам потрібно дещо знати про такому важливому процесі, як їх зарядка. Необхідно ознайомитися з дуже простими правилами зарядки, для того щоб потім не шкодувати про псування дорогої гарнітури.

ДОВІДКА. Ознайомтеся з особливостями і характеристиками придбаного пристрою, це дозволить попередити вам можливість виникнення різних ускладнень або навіть їх швидкої поломки в майбутньому. 

Так як акумулятори в таких пристроях використовуються з невисокою ємністю, адже енергоспоживання відносно низьке, на зарядку піде близько 2-3 годин. Приблизний час зарядки можна знайти на коробці, в яку були упаковані навушники або ж в інструкції, якщо така є.

 1. Бажано кожного разу заряджати такий девайс не частинами, а на повні 100%. Це дозволить зберегти коректну працездатність вбудованого акумулятора. З негативних симптомів неправильної зарядки може бути швидка розрядка.
 2. Не розряджайте акумулятор повністю, своєчасно ставте його на зарядку.
 3. Не користуйтеся своїм девайсом в процесі зарядки. Краще трохи почекати, це дозволить продовжити термін експлуатації в майбутньому.

Користуючись цими простими правилами, ви зможете істотно продовжити термін роботи вашого девайса, так що можете не економити і купувати дійсно гарні блютуз гарнітура.

ДОВІДКА. Принцип зарядки у різних моделей приблизно однаковий, але є і деякі незначні відмінності.

Розглянемо універсальний алгоритм зарядки:

 1. Візьміть кабель, який постачався в комплекті з девайсом.
 2. Один кінець кабелю підключіть відповідний роз'єм в навушниках.
 3. Другий кінець з USB-штекером необхідно приєднати до ПК або павер банк.
 4. Почекайте вказаний в інструкції час, це приблизно 1-2 години.
 5. Коли світлодіод на пристрої засвітиться або перестане, залежно від моделі, це вкаже на повну зарядку.

За таким же алгоритмом можна заряджати продукцію Sony, jbl та інші.

Як вчинити власникам Beats моделей Wireless

Wireless укомплектовані досить якісним акумулятором. Це дозволяє експлуатувати її протягом півдоби при застосуванні саме блютуз. При підключенні через кабель час роботи зростає до 20 годин.

Для зарядки вам необхідно:

 1. Підключити провід до порту micro USB який знаходиться на правому навушнику.
 2. Протилежний край кабелю необхідно підключити до адаптера живлення, який виробник поставляє в комплекті.

Для того щоб повністю зарядити девайс буде потрібно близько 2 годин, при використанні оригінальних комплектуючих. Якщо заряд проводиться не від мережі, час зарядки може зрости.

ВАЖЛИВО. Якщо вам не вдається зарядити навушники даного типу, потрібно скинути налаштування, після чого перевірити наявність оновлень.

Виробники подбали про те, щоб користувачі мали можливість визначати рівень заряду акумулятора швидко і просто:

 • Якщо світяться всі 5 білих індикаторів, це буде вказувати на те, що акумулятор повністю або практично повністю заряджений.
 • Якщо один індикатор червоного кольору безперервно горить, це вказує користувачеві на те, що акумулятор має низький рівень заряду.
 • Коли спалахує червоне світло, це вказує, що заряд акумулятора наближається до нуля. Зробіть зарядку.
 • Якщо відсутні які-небудь сигнали індикатора, це вказує на те, що девайс або повністю розряджений, або просто відключений.

Гарнітура jbl

Навушники цієї серії відрізняються брутальним дизайном, наприклад, моделі e40bt і e50bt. Розглянемо приклад зарядки для цих моделей. Тут все так само гранично просто. Вам необхідно підключити кабель зарядки і почекати вказане виробником час.

ДОВІДКА. Для зручності є спеціальні індикатори заряду. Коли девайс заряджається, вони світяться червоним кольором, при повній зарядці колір змінюється.

Варіанти зарядки Apple Airpods

Зараз у багатьох користувачів є саме такі навушники. Виникає питання — як можна їх зарядити? Тут варіант тільки один. Зарядка може здійснюватися виключно через спеціальний кейс, іншого варіанту просто немає. Сам кейс можна буде заряджати вже за допомогою кабелю живлення від мережі або методом бездротової зарядки. Тут все гранично просто і зрозуміло.

Від чого можливий заряд?

Будь майстер вам скаже, що не рекомендовано питпть такі навушники сторонніми кабелями. Краще всього використовувати саме той, який йшов в комплекті. Якщо в інструкції нічого не зазначено про зарядку від мережі, краще буде виробляти її допомогою використання USB PowerBank, ноутбуки, ПК.

ВАЖЛИВО. При підключенні до мережі ви можете зіпсувати пристрій. Згодом акумулятор може швидко розряджатися або зовсім не буде працювати коректно.

Тільки в тому випадку якщо ви впевнені, що розмір сили струму і напруги будуть збігатися між батареєю навушників і адаптера зарядки на вихід, в такому випадку можете заряджати пристрій від мережі. В інших випадках це робити не рекомендовано.

Провід для зарядки навушників бездротового типу

Як правило, в комплекті з навушниками виробник поставляє і спеціальний провід, він необхідний для зарядки вашого пристрою. Виробники наполягають на тому, щоб користувачі застосовували саме цей проводок. Не варто використовувати інші. Чому не варто вибирати інші кабелю? Все досить просто. Виробник виробляє їх адаптованими один одному. Тобто, якщо ви виробляєте заміну проводу, це може призвести до того, що ви зіпсуєте роз'єм навушників, вони можуть зовсім перестати заряджатися. У різних зарядних пристроїв напруга відрізняється. Ви, звичайно ж, таким чином можна прискорити або, навпаки, знизити швидкість зарядки. Варто розуміти, що жоден з варіантів не буде хорошим для вашого гаджета. Після регулярного використання швидкість зарядки навушників знижується, скорочується термін їх експлуатації.

Як бути з часом зарядки?

Однозначно відповісти на це питання непросто, адже для кожної моделі період до повної зарядки може змінюватись. Все буде залежати від моделі, а, вірніше, ємності від акумулятора. В середньому час зарядки складає від 1 до 4 годин. Дізнатися конкретний час зарядки ваших бездротових навушників ви зможете, вивчивши інформацію на коробі в яку вони були упаковані. Також ця інформація наводиться в характеристиках до моделі, інструкції. Навіть якщо з якихось причин вам не вдалося знайти інформацію, що цікавить вас, вам допоможуть наступні рекомендації:

 • На всіх сучасних моделях присутній світлодіод. В процесі зарядки він світиться одним кольором, а коли зарядка завершена — можливо миготіння. Саме таким чином ви зможете зрозуміти, що навушники повністю заряджені.
 • Точне або приблизне час для повної зарядки можна дізнатися з оглядів в інтернеті, достатньо ввести модель вашого гаджета.
 • На смартфон можна завантажити спеціальні програми, які дозволяють відслідковувати рівень заряду акумулятора.

ДОВІДКА. У сучасних моделях передбачена дуже цікава функція "Швидка зарядка". Скориставшись нею, можна швидко зарядити пристрій всього за 10 хвилин, а час роботи при цьому складе від 1 до 3 годин. 

Ознайомившись з наведеною інформацією, ви зможете правильно експлуатувати свій настільки зручний девайс, який неодмінно прослужить вам протягом тривалого періоду часу. Ставтеся до процесу зарядки відповідально, не варто нехтувати елементарними правилами, які пропонують виробники.