Як слухати музику через Bluetooth гарнітуру

Більшість людей люблять слухати музику. Причому необов'язково будинку. Раніше для прослуховування аудіофайлів використовувалися касетні, а потім і CD-плеєри. Зараз на зміну їм прийшли сучасні смартфони. Пристрій дозволяє зберігати і прослуховувати улюблені композиції або радіо. Причому робити це можна як за допомогою дротяних навушників, так і по бездротової технології Bluetooth.

Як підключити гарнітуру Bluetooth

Штатний динамік смартфона не може відтворювати якісний звук, хоча сам пристрій на це здатне. Тому для досягнення максимально хорошого звучання потрібно придбати гарнітуру.

ДОВІДКА! У комплекті зі смартфоном, як правило, йдуть звичайні дротові навушники, тому Bluetooth-гарнітуру доведеться купувати окремо.

Такий пристрій дуже зручно. Воно дозволяє не тільки слухати музику, але і здійснювати телефонні дзвінки без використання рук. Це особливо актуально при перебуванні за кермом або на морозі.

Після придбання аксесуара, його слід підключити до смартфону. Зробити це досить просто. Для цього необхідно:

 • включити блютуз-гарнітуру;
 • на смартфоні активувати Bluetooth;
 • після того як бездротовий канал зв'язку включений, телефон розпочне пошук доступних для сполучення пристроїв;
 • у знайденому списку пристроїв, які можна підключити, слід знайти потрібну Bluetooth-гарнітуру — для цього необхідно знати її найменування;
 • виконати процедуру погодження.

Як прослуховувати музику через Bluetooth

Бездротова гарнітура влаштована так, що може тільки приймати дзвінки, а не відтворювати музичні файли. Такою властивістю володіє більшість випускаються пристроїв, що використовуються для здійснення дзвінків.

Більш дорогі моделі, що мають два навушники, можуть відтворювати аудіофайли. Причому використовувати їх можна не тільки зі смартфоном, але і ноутбуком. Якщо ж гарнітура звичайна, то буде потрібно установка спеціальної програми — Mono Bluetooth Router. Її можна без особливої праці скачати з Play Market. Працює вона на всіх смартфонах, на яких встановлена операційна система Android.

Після того як програма завантажена і встановлена на телефон, необхідно зробити потрібні налаштування. Робиться це наступним чином:

 • в меню смартфона потрібно знайти «Налаштування»;
 • зайти в пункт Bluetooth і активувати його там;
 • після цього потрібно натиснути кнопку пошуку пристроїв, доступних для підключення;
 • дочекатися, поки смартфон знайде потрібний слуховий апарат і натиснути на іконку з його найменуванням;
 • почекати, поки обидва пристрої синхронізовані один з одним;
 • після того, як пристрої підключилися один до одного, слід запустити раніше встановлену програму;
 • в її меню слід натиснути кнопку включення — On. Щоб вимкнути відтворення, потрібно натиснути — Off.

УВАГА! У деяких випадках при першому підключенні телефону і Bluetooth-гарнітури, смартфон запросить пароль. За замовчуванням це зазвичай — 0000. Проте, бажано звіритися з додається до виробу інструкції.

Прослуховування радіостанцій здійснюється таким же чином.

Даний спосіб є надійним варіантом для прослуховування аудіофайлів на великій кількості різних пристроїв.

Витративши невелику кількість часу на виконання всіх необхідних налаштувань, можна приступати до прослуховування улюблених композицій.