Чому планшет не бачить сім-карту

У більшість моделей планшетів виробники вбудували слоти для сім-карт. Чому? Це було зроблено для того, щоб можна було виходити в інтернет з вашого пристрою не тільки через Wi-Fi підключення, але і через мобільну мережу, наприклад, Теле 2.

Часто користувачі відразу після покупки гаджетів стикаються з проблемою: планшет не бачить сім-карту, а причин на це може бути декілька. Розглянемо детально кожну з них у цій статті.

Несправність апаратного типу

Планшет може не бачити сім-карту з кількох причин, але для початку розглянемо одну з найголовніших — несправність самого девайса. Так як сим-рідер являє собою крихке пристрій, то при необережному використанні (часта зміна сім-карток, спроби вставити сім-карту іншою стороною) його можна дуже легко пошкодити.

Після недбалих спроб вставити сім-карту в планшет, може бути пошкоджений роз'єм, контакти або шлейф, який є з'єднувачем слота з материнською платою.

Увага! При поломці даного типу вихід тільки один – звернутися до фахівців в сервісний центр, так як ремонт своїми силами може призвести до повної поломки гаджета.

Несправність планшета може бути також і через виробника. Якщо ви придбали гаджет китайських виробників бюджетного класу, і відразу після покупки ваш планшет не може виявити сім-карту, то в даному випадку необхідно пристрій повернути назад в магазин і зажадати заміну. У разі відсутності гарантії на несправний гаджет, тоді краще відвідати сервісний центр.

Важливо! Знамениті фірми з виробництва гаджетів не допускають заводський брак.

До пошкоджень апаратного типу також відноситься несправність модуля зв'язку GSM. Дана мікросхема відповідає за засоби зв'язку: дзвінки та повідомлення. Поломку не рекомендується виправляти самостійно, слід віднести несправний пристрій в сервісний центр, в якому фахівці перевірять підключення антени і проведуть діагностику ланцюга живлення.

Перш ніж звернутися в сервісний центр, необхідно упевнитися в тому, що ваш гаджет дійсно несправний. Для цього повністю зарядіть акумулятор планшета, перезавантажте його і зробіть повний скидання налаштувань до заводських.

Увага! У більшості випадків дефекти даного типу зустрічаються в дешевих планшетах або сумнівної якості збірки.

Проблеми з ПО

Проблеми з програмним забезпеченням планшета нерідко стають причиною відсутності мобільного інтернету:

  1. У більшості випадків мобільна мережа пропадає на гаджеті відразу після установки якого-небудь нового додатка. Щоб вирішити дану проблему, необхідно цю програму, просто видалити з пристрою.
  2. Дуже часто через неуважність абонентів мобільний інтернет може пропасти в тому випадку, якщо активовано режим «У літаку» або «Автономний». Для усунення несправності слід перевірити налаштування гаджета і відключити дані функції.
  3. Також у відсутності мобільної мережі може бути винна підключена вай-фай мережу, яка перебиває сигнал мобільного оператора.
  4. Якщо стався збій системної прошивки, то мобільна мережа може припинити свою роботу. Для усунення даної проблеми слід перепрошити свій гаджет.

Важливо! Якщо ви вирішите зробити скидання всіх налаштувань планшета до заводських, то попередньо рекомендується зробити резервне копіювання, необхідних файлів.

Серед гаджетів китайського виробництва більшість з них бачить сім–карту, але не підключається до мобільного інтернету. Швидше за все, причина криється у налаштуваннях мобільних мереж, параметри яких виставлені для інших операторів. Для усунення цієї несправності необхідно змінити назву мобільного оператора надає вам послуги, і вручну ввести його параметри.

Проблеми з сім-картою

Якщо ваш планшет не може виявити вставлену сім-карту, то причина несправності може ховатися саме в ній, так як більшість нових моделей даних гаджетів вимагають певний розмір карток. Саме тому багатьом користувачам доводиться їх обрізати. І дуже часто абоненти намагаються самостійно обрізати сім-карту звичайними ножицями. Вони не підозрюють про те, що можуть зіпсувати не тільки саму сім-карту, але і пошкодити контактну майданчик сім-рідера. Для процесу існують спеціалізовані магазини, в яких дану послугу надають абсолютно безкоштовно.

Також у цьому випадку необхідно перевірити контактну площадку, яка повинна бути цілою і без подряпин. Наявність навіть дрібних подряпин, може призвести до того, що планшет не зможе визначити сім-карту.

У висновку хочеться зазначити, що будь-яку з причин неполадки з карткою в планшеті можна цілком усунути як самостійно, так і за допомогою фахівців. Головне, визначити справжню причину дефекту і не займатися самодіяльністю, якщо ви не в силах його виправити власними силами.

Важливо! Рекомендуємо, при купівлі гаджета звертати увагу на виробника і якість збірки, а також краще купити оригінальний планшет, а не підробку.