Як підключити планшет до телевізора через usb

Планшетний пристрій має цілий ряд переваг. Його можна використовувати для серфінгу в інтернеті, для ігор, для програвання відеофайлів і для роботи вдома. Погодьтеся, переглядати кіно, слухати музику на габаритному екрані приємніше, ніж на маленькому? Тому розглянемо різні версії підключення планшета до телевізора.

Дротове підключення планшета до ТБ

Провідний метод приєднання дуже зручний і практичний тим, що власнику не потрібно буде завантажувати і розпізнавати допоміжне ПЗ. За допомогою кабелю можна підключитися до тих гаджетів, в яких немає Smart TV, а якщо є шнур, значить, доведеться вибрати інтерфейс:

Користуючись кабельний спосіб можна налаштувати і працювати з медиаплейерами, DVD і Blu-ray-плеєрами, жорсткими дисками.

Важливо! Перед підключенням планшета рекомендується запустити оновлення на обох пристроях, щоб не допустити системних помилок.

Спочатку перед підключенням необхідно прочитати інструкцію, так як навіть один викреслений пункт зі списку може вплинути на підключення. Тому, щоб зберегти свої нерви уважно ознайомтеся з інструкцією та дотримуйтесь точно по ній!

Підключення через HDMI

Саме просте з'єднання — за допомогою HDMI. До того ж, це з'єднання передає зображення в Ultra HD-якості (аж до Ultra HD 8К) і без спеціальної настройки! Сумно, але не у всіх планшетів є для нього роз'єм. Якщо його немає, то проблему можна вирішити, придбавши перехідник з MicroUSB.

Для вдалого підключення обидва гаджета потрібно з'єднати кабелем (вставивши його в гніздо) і адаптером. На самому смарт телевізорі потрібно вибрати HDMI – функцію як джерело сигналу, а на планшеті – дозвіл фотографії.

Якщо вам переважніше додатково користуватися клавіатурою і мишею, то їх можна приєднати. З ними зручно працювати з документацією або займатися веб-серфінгом.

Підключення планшета до телевізора через usb кабель

Якщо HDMI інтерфейс в гаджеті відсутня, то можна не впадати у відчай і скористатися usb з'єднанням. Плюс цього способу в тому, що всякий утрамодный ТБ і пристрій приймають USB – роз'єм.

Воно допоможе подивитися фільм в 4К форматі при 25-30 Мб/с, а для високої якості ще далеко, адже ЮСБ – інтерфейс не підходить для трансляції на громіздкому плазмовому екрані відео високого дозволу за 20 Мб/с.

  1. Для приєднання планшета і телевізора кабель з'єднують з відповідними портами девайсів.
  2. Після, Smart TV сама завантажить файловий менеджер і запропонує вибрати потрібний контент для відтворення.

Тільки важливо зрозуміти, що згодом цих дій, зовнішній монітор виведе тільки завантажені в офлайн-сховище дані, а не весь вміст девайса.

Планшет як USB-накопичувач

Не складе труднощів виконати підключення планшета з кабелем до USB порту. Ваша плазма буде розпізнавати пристрій як просту флешку або жорсткий диск. Вся решта буде відкриватися однозначно також, як на гаджеті, тільки з використанням пульта. Можна відкривати папки, дивитися фотографії, прослуховувати музику.

На жаль, даний варіант підходить не всім. Мобільних пристроїв з Android 4.4 і нижче не представляється можливим, так як у них цей спосіб замінюється МТР. Навіть якщо ви приєднали смартфон або планшет до телевізора, пристрій не розпізнається і, природно, не відкриє, хоч і буде бачити вміст. Але власникам Phone таке не загрожує! У них все буде працювати.

Нестандартний варіант використання планшета

Планшет повинен використовуватися як медіапрогравач тоді, якщо гаджет, і телевізор приймають нову MHL новинку. Щоб вийшов такий проект, свій внесок вклали провідні корпорації техніки, такі як:

  • LG.
  • Samsung.
  • HTC та ін.

МНL технологія являє собою спеціально призначений перехідник з ЮСБ, який передає високоякісне фотографію на об'ємний екран телевізора, і при цьому, одноразово заражає таблет. Синхронізація відбувається звичайним шляхом: дроти під'єднуються до роз'ємів, налаштовується джерело сигналу. Телик самостійно запустить файловий менеджер і відкриє збережені документи. Пультом ДУ залишається лише вибрати потрібні файли і відкрити. Якщо забули якусь дію, то можна заглянути в інструкцію або уважно розглянути значки маркування даного девайса.

Собівартість такого девайса пристойна. Придбати можна в будь-якому магазині техніки. До переваг цього з'єднання можна віднести клонування зображення. Якщо ви включаєте фільм або відео, то воно буде йти в тому форматі, який є на зовнішньому девайсі. Це єдиний негативний момент. Але зате, буде йти зарядка!

Якщо МНL нововведення приймає виключно тільки планшет, то суміщення з телевізором не відбудеться без адаптера і шнура. У ньому, є коннектор і гніздо, з яким зручніше зарядити харчування.

Ми розібрали лише кілька варіантів підключення, але їх ще багато. Наприклад, якщо екран девайса пошкоджений, не варто поспішати його викидати, можна насолоджуватися переглядом вмісту з екрану телевізора! Просто виберіть відповідний варіант підключення і радійте успіху!