Принтер з грифелем олівця замість чорнила

Ідея створення Pencil Printer належить молодому корейського дизайнера Йонг Хо Лі. Інноваційний девайс відрізняється рядом переваг: більш проста технологія друку в порівнянні зі струминного технікою; компактні розміри; екологічність; набагато дешевше струменевих та лазерних картриджів.

Особливості принтера, який друкує олівцями

Принтер друкує з допомогою звичайного олівця, грифель якого використовується при роботі повністю. Ідея екологічності у молодого дизайнера стояла на перших позиціях.

Довідка! Новий принтер працює на вторсировину — залишки грифелів, які раніше просто утилизировались.

До створення корейської девайса друкувати олівцем могли тільки плоттери – пристрої для друку графічної продукції (карт, схем, креслень). Пристрої часто називають широкоформатними принтерами через подібність виконуваних функцій. Грифель в плоттерах рухається з допомогою електродвигуна, тому робота техніки супроводжується підвищеним шумом. Карандашно-пір'яні моделі відрізняються високою якістю друку при низькій швидкості. Збільшити її не можуть навіть оптимізовані під цю модель електродвигуни.

Механізм роботи пристрою

Новий олівцевий принтер працює тільки з продукцією в дерев'яній оправі. Для друку потрібен тільки графітовий стрижень. Залишок олівця поміщається в спеціальну точило на поверхні пристрою. У точилке олівець очищається від дерева, а сам грифель подрібнюється в порошок. Друк проводиться не олівцем, а грифельным порошком, який стає заміною чорнила. Інноваційною розробкою є також вбудований картридж-ластик.

Довідка! Нову модель експерти називають одночасно геніальною і безглуздою, сумніваючись, що вона буде запущена в масове виробництво. Швидше за все, вона стане експонатом музейних чи приватних колекцій

Що може принтер, що друкує олівцями

Крім звичайної функції друку текстів, яка є основною для всіх видів принтерів, олівцева модель має інноваційну – стирання непотрібної інформації.

Допущену в тексті помилку легко подтереть звичайним ластиком, чого не можна зробити з текстом, надрукованим чорнилом.

Лист з надрукованим текстом, втратив свою актуальність, можна використовувати повторно. Для цього його необхідно пропустити через спеціальний картридж-ластик, який витре всю текстову інформацію.