Як підключити веб-камеру до планшета

Незважаючи на те, що виробники android-пристроїв постачають свою продукцію власними камерами, користувачі сенсорних вікон часто потребують додаткових деталях. Крім того, заводські фотоелементи на планшетах хоч і потужні (для середньої категорії), але крихкі, легко виходять з ладу при найменшому механічному впливі. Вирішити проблему відсутності знімає пристрою допоможе синхронізація планшета і портативної веб-камери.

Як підключити та налаштувати камеру на планшет android

Якщо використовувана в даний момент вебка комплектується шнуром USB, то її можна підключити саме таким простим способом. Правда, потрібні драйвери. Їх можна завантажити з офіційного сайту виробника гаджета, або знайти на сторонніх сайтах, але другий варіант більш ризикований. Софт поставляється безкоштовно, і настановні файли не займають багато місця у внутрішній пам'яті. Є невелика ймовірність, що пристрої будуть справно взаємодіяти один з одним і без встановлення програмного забезпечення, але краще перестрахуватися, щоб уникнути непередбачених збоїв.

Потрібно об'єднати веб-камеру і планшет за допомогою кабелю USB. Вебка при цьому повинна виконувати роль флешки. Після того, як планшет сприйме і розпізнає підключений до нього пристрій, він синхронізується з нею, позначивши як зовнішній накопичувач (на багатьох сучасних планшетах включена підтримка апаратури окремо від інших пристроїв). Щоб усе спрацювало, треба перед підключенням обов'язково включити вебку. Після закінчення «знайомства» гаджет необхідно перезавантажити.

Якщо планшет камеру не бачить, то в цьому йому допоможе установка з PlayMarket програми під назвою «StickMount». Ця програма надасть необхідну підтримку не лише однією, але і навіть декількох коштів зйомки. В Інтернеті можна швидко знайти безкоштовну версію, так як від платної вона слабо відрізняється.

Важливо! Після цього знімки, зроблені на підключену вебку, будуть відображатися на планшеті. Не всі формати можуть підтримуватися файловою системою Андроїда.

Якщо користувач має IP-камерою, то її підключення не можна буде здійснити без додаткового інструментарію. Рекомендується використовувати для цього «TinyCam Monitor» — вона найбільш зручна у використанні. Інші інструкції ті ж, тільки з'єднання слід встановлювати бездротове.

Як підключити та налаштувати на айпад

Технічно, між пристроями iPad і Android безліч тонких відмінностей. Але, у випадку з підключенням веб-камери, ситуація схожа. Для установки з'єднання буде потрібно 30-контактний шнур від Apple, що дозволяє встановлювати пару, як кажуть користувачі «взагалі з чим завгодно». В тому числі і з веб камерою. Різниця щодо планшета криється в програмному забезпеченні – Айпад вимагає різні програм для різних моделей камер.

До Айпаду також легко можна підключити і цифровий фотоапарат. Для установки провідного зв'язку потрібно «DSLR Controller». Вона допоможе переносить зображення в реальному часі, спостерігаючи зображення на екрані більшого розміру, ніж може дозволить собі фотоапарат.