Епілятор з охолодженням повітрям, його переваги

 

Кожна дівчина мріє виглядати красиво і доглянуто. Салонні процедури коштують дорого, та й часу на них йде досить багато. Однією з процедур, яку можна зробити в домашніх умовах є епіляція. Однак цей процес болючий і викликає відчуття дискомфорту. Саме з цієї причини багато дівчат відмовляються від застосування электроэпиляторов.

Епілятор з ефектом охолодження повітрям

Техніка постійно вдосконалюється, а розробники пропонують нові відмінні рішення. Однією з таких інновацій є епілятори з ефектом охолодження повітря. При виборі такого епілятора необхідно звернути увагу на кількість пінцетів. Чим більше пінцетів, тим швидше можна позбутися від небажаних волосся. А за рахунок охолодження повітря, епіляція пройде ще й безболісно.

Переваги і недоліки епілятора з ефектом охолодження повітрям

Епілятори з ефектом охолодження повітря дозволяють зробити процедуру з видалення небажаного волосся, набагато приємніше і безболісніше. Цей ефект досягається за рахунок охолодження повітряного потоку. Плюсів таких моделей досить багато:

 • Процедура по видаленню волосся стає менш болючою і не потребує додаткової підготовки.
 • Велика кількість пінцетів, порівняно з іншими приладами. Це сприяє захопленню найкоротших волосків.
 • Сповільнюється процесу зростання нового волосся. Так як волосся видаляється з коренем, ефект від проведеної процедури буде тривати довше.
 • Епіляція займає менше часу, тому можна обробити більше ділянок шкіри.
 • Зниження жорсткості волосся. Нові волоски після епіляції ростуть більш м'які.
 • Зручність користування. Прилади чудово адаптовані під морфологію тіла.
 • Змінні блоки в комплекті. Вони легко промиваються під струменем води.
 • Відсутність почервонінь і подразнень на шкірі після епіляції.

Мабуть, єдиним недоліком епіляторів залишається проблема врослого волосся. Звичайно, все залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Але і для боротьби з цими неприємними відчуттями є рішення: спеціальні скраби. Їх можна застосовувати і щодня для відлущування верхнього шару епідермісу.

«Увага»! Регулярне використання скарбу дозволить уникнути вростання волосся на тілі.

Найпопулярніші моделі з ефектом охолодження повітрям

Розглянемо найбільш популярні моделі, які завдяки своїм гарним показникам, завоювали велику популярність серед жінок всього світу. Найбільш затребувані наступні модифікації:

 • оснащена системою охолодження, що дозволяє позбутися від хворобливих відчуттів. Крім того, пристрій оснащений масажними кульками. Завдяки цьому насадка щільно прилягає до шкіри і дозволяє захоплювати дуже короткі, майже непомітні волоски. Ще один плюс цього епілятора: наявність ефекту натягування шкіри, тому видалення волосся відбувається швидко і плавно одночасно. Прилад оснащений також приємною підсвічуванням.
 • Rowenta EP7530D0 Soft Extreme. Пристрій також оснащений системою подачі холодного повітря. Додатково є масажні кульки, а сама епіляційна поверхня має вібро-ефект, що підвищує комфортність процедури. Наявність підсвічування у цієї моделі дозволяє не залишити без уваги жоден волосок, навіть самий короткий. Цей прилад працює тільки від мережі. Всі його насадки можна промити водою.
 • Rowenta EP 7240. Прилад з системою подачі холодного повітря, у багато разів знижує хворобливість відчуттів вчасно і після епіляції. Так само як і в попередніх моделях, у нього є спеціальні масажні кульки. А також плаваюча головка, яка може видалити волосся в важкодоступних місцях. Це відмінна риса цього приладу, в порівнянні його з іншими моделями цієї ж фірми.

ВАЖЛИВО! Rowenta як і раніше залишаються в топі моделей епіляторів з охолодженням повітря.

Чим відрізняється епілятор з охолодженням повітря від старих моделей з охолоджуючою рукавицею

У набір епілятор з ефектом охолодження включається або гелева рукавиця, або епілятор сам охолоджує повітря до потрібної температури. За рахунок цього зменшуються почервоніння, подразнення на шкірі, а чутливість больових рецепторів знижується.

Щоб використовувати рукавички з гелем, потрібно попередньо охолодити їх у холодильнику. А перед самим процесом епіляції рукавиці потрібно прикладати на кілька хвилин до ділянки тіла, який буде оброблений.

ДОВІДКА! Замість рукавиці, можна використовувати і пакетики з льодом. Їх можна зробити самостійно, але на це потрібен додатковий час.

Обдув холодним повітрям здійснюється за рахунок наявності в приладі спеціального блоку, який вставляється в епілятор. Він забезпечує подачу холодного повітря за час всього процесу епіляції. Це набагато зручніше і швидше, тому що не потрібно заздалегідь обробляти шкіру.

Висновки

Щоб вибрати епілятор, важливо орієнтуватися не тільки на його функції, але і на зручність. Сам процес видалення волосся в середньому займає 20-30 хвилин, і весь цей час тримати його доводиться в одній руці. Тому в першу чергу він повинен бути зручним. Епілятори нового покоління з охолоджуючим ефектом не лише зручні, але й дозволяють зменшити неприємні больові відчуття вчасно і після епіляції. Загалом розробники не стоять на місці і прислуховуючись до думок жінок, постійно випускають більш функціональні пристрої.

Вибір пристрою повинен визначатися насамперед особистими уподобаннями. Але перед тим як купити епілятор, потрібно заздалегідь ознайомитися з його характеристиками і представляти яким чином він буде працювати і які додаткові функції буде в себе включати. А також детальну консультацію можна отримати у продавця магазину під час вибору й покупки виробу.