Як зробити сканер мережевим

Комп'ютери є складними пристроями, що виконують величезну кількість операцій. Для здійснення різноманітних завдань їх доповнюють аксесуарами та пристроями. До одного з таких пристроїв відноситься сканер. Асортимент подібних пристроїв різноманітний. Сканери поділяються за способом роботи на локальні і з доступом до мережі. Про другому варіанті буде розказано в статті.

Що таке мережевий сканер

Мережевий сканер може бути використаний користувачем будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі. Для використання такої можливості обов'язково наявність виходу в інтернет. Даний спосіб роботи дозволяє швидко здійснювати зв'язок між різними людьми, навіть на великій відстані.

Він допомагає швидко обробляти, переводити в електронний формат і передавати необхідну інформацію за заданими електронними адресами. Подальше виведення тих чи інших даних також не займає багато часу і досить просто виконується. Тому зручно використовувати мережевий режим роботи.

Як налаштувати сканер і зробити його мережевим

Існує кілька способів отримання доступу. До них відносяться спеціальні програми, що забезпечують вихід в інтернет, підключення через проводовий зв'язок, застосування різних додаткових пристроїв. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки. Для того щоб ви змогли визначитися з методом приєднання, ми розповімо про кожному способі докладніше.

ВАЖЛИВО! Найбільш швидке з'єднання здійснюється за допомогою кабелю USB, але для деяких моделей устаткування такий варіант не підходить.

Установка програми RemoteScan

Якщо ви вирішили здійснити доступ до мережі, для початку варто спробувати варіант з установкою спеціальної програми. Для цього слід виконати наступні дії:

  1. Підключіть комп'ютер до джерела живлення. Зайдіть в інтернет-браузер.
  2. Після цього введіть запит на установку програми RemoteScan для Windows.
  3. Як тільки закінчиться завантаження, запустіть програму і виберіть у діалоговому вікні мова роботи. Потім натисніть на кнопку «Далі».
  4. У процесі запуску будуть з'являтися написи з підказками. Дотримуйтесь їх і натисніть на кнопку «Далі» або «Продовжити». Підтвердіть згоду з угодою.
  5. У вікні опцій виберете серверну версію для можливості сполучення з іншим ПК.
  6. На кінцевому етапі поставте галочку у вікні пункті і завершіть процес установки. Все повинно запрацювати після включення системи.

ВАЖЛИВО! Встановлюйте тільки перевірені програми з офіційних сайтів. При завантаженні обов'язково повинен бути включений антивірус для захисту системи.

Тепер на вашому комп'ютері є спеціальна програма, що забезпечує роботу необхідного обладнання в інтернеті. Залишиться лише включити сканер і приступити до роботи.

Запуск серверної версії

Як було описано вище в схемі установки, при запуску програми виберіть серверний шлях з'єднання для роботи відразу з декількома користувачами по мережі. Для цього виконайте все за схемою:

  1. Зайдіть в програму RemoteScan і в запропонованому списку підключеного обладнання знайдіть свою техніку.
  2. Виберіть її в якості обладнання, що підключається, і натисніть на кнопку «ОК».
  3. Для зручності запам'ятайте пристрій в програмі, щоб автоматично з'єднуватися з ним при повторному запуску.

У будь-який момент можна змінити працює сканер і приєднати інший пристрій. Досить змінити налаштування і вибрати інший пункт у спадному списку.

Як встановити клієнтську версію

Якщо вам потрібно встановити клієнтську версію програми, виконайте завантаження і установку за описаним вище планом. Тільки у момент запиту про спосіб підключається версії поставте галочку поруч з написом Install Client Software. При цьому браузер може додатково запросити варіанти підключаються мереж. Щоб забезпечити роботу системи підтвердіть дозвіл на всі використовувані мережі і клацніть по кнопці з написом «Далі».

ВАЖЛИВО! Іноді антивірусні системи можуть блокувати роботу додатка. Щоб уникнути цього, зайдіть у налаштування антивіруса і виключіть RemoteScan зі списку файлів, що перевіряються.

Як сканувати по мережі через USB

Після успішного приєднання і включення всіх систем, можна здійснювати сканування. З'єднайте техніку допомогою провід USB і виберіть програму, за якою будете проводити сканування. При відсутності необхідного файлу можна додати з інтернету додаткові програми, які будете використовувати для сполучення з користувачами в мережі. Спробуйте попрацювати з кількома варіантами і вибрати кращий з них.